TOKAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Münasebetiyle, Müdürlüğümüzce Çalışan Gazeteciler Ziyaret Edildi.

 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Münasebetiyle, Müdürlüğümüzce Çalışan Gazeteciler  Ziyaret Edildi.

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü münasebetiyle Müdürlüğümüz tarafından,  Tokat Gazeteciler Cemiyeti, Tokat Gazeteciler Televizyoncular Radyocular Derneği, Anadolu Ajansı ve Güneş Medya Grubu ziyaret edildi.

         Ziyarette İl Milli Eğitim Müdürümüz Levent YAZICI, Maarif Müfettişleri Başkanı Halis NURAL, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Abdullah GÜRBÜZ,  İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Mustafa ERASLAN, Şube Müdürü Fikri DEMİR, Şube Müdürü Osman SARGUT, Şube Müdürü Efkan KARAERKEK bulundular.

         Ziyarette Gazetecilerin bu anlamlı gününü kutlayan Müdürümüz Levent YAZICI; “Bizler Milli Eğitim camiası olarak ilimizdeki basın kuruluşlarımızdan her zaman destek ve yakın ilgi gördük. Bu anlamda siz basın mensuplarımız, Tokat’ımızda kamuoyunun gözü kulağı olmuş, ilimiz, bölgemiz ve ülkemizdeki gelişme ve değişmeleri doğru algılayıp yorumlayarak okuyucusuna aktarmak suretiyle, bu anlamda toplumumuzun sesi olma görevini üstlendiniz. Zor bir ortamda, zor çalışma koşullarında, haber alma özgürlüğünün korunması, demokrasinin işletilmesi, gerçeklerin ortaya çıkarılmasında gösterdiğiniz emeğe sonsuz saygı duyuyorum. Bu duygu ve düşüncelerle, sizin ve basında her kademede görev yapan çalışanlarımızın Çalışan Gazeteciler Gününüzü içtenlikle kutluyorum’ dedi.

 

 12-01-201712-01-201712-01-201712-01-201712-01-2017

Hükümet Konağı Kat 3 Merkez/Tokat - (0356) 214 10 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.