TOKAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ ANMA PROGRAMI

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Anma Programı, Cumhuriyet  Meydanı'nda Valimiz Sayın Dr. Ozan Balcı, Milletvekillerimiz, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Murat Küçükali, protokol mensupları, şehit aileleri, gaziler ve vatandaşların yoğun katılımıyla gerçekleştirildi.
15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ ANMA PROGRAMI

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Tek Yürek programı, saygı duruşu ve İstiklal Marşı'mızın okunmasıyla başladı. Sn. Cumhurbaşkanımızın Millete Sesleniş'inin ardından protokol konuşmaları yapıldı. Program, müzik öğretmenlerimizin hazırladığı müzik dinletisi ve zeybek oyunları ile devam etti.

Anma Programında #SporTokat kapsamında "Sancak Koşusu" düzenlendi. Koşu sonrasında atletizm ekibinin 2500 metre koşarak getirdiği "Sancak" Valimiz Sayın Dr. Ozan Balcı'ya teslim edildi.

Düzenlenen programa Valimiz Sayın Dr. Ozan Balcı'nın yanı sıra, Tokat Milletvekilleri Sayın Yusuf Beyazıt, Sayın Mustafa Arslan, Garnizon Komutanı Sayın P. Albay Ayhan Ocak, Belediye Başkanımız Sayın Eyüp Eroğlu, TOGÜ Rektörü Sayın Prof. Dr. Bünyamin Şahin, İl Emniyet Müdürü Sayın Armağan Adnan Erdoğan, İl Jandarma Komutan Vekili Sayın J. Albay Vedat Türkmen, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Murat Küçükali, protokol mensupları, şehit ve gazi aileleri ile vatandaşlar katıldı.

16-07-202116-07-202116-07-202116-07-202116-07-2021

Hükümet Konağı Kat 3 Merkez/Tokat - (0356) 214 10 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.