TOKAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

“15’ler Diyarı Tokat’ta Ali Fuad BAŞGİL Gençlerle Buluşuyor” Paneli Düzenlendi

“15’ler Diyarı Tokat’ta Ali Fuad BAŞGİL Gençlerle Buluşuyor” Paneli Düzenlendi

Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından başlatılan “Şehir-İnsan Medeniyet Köprüsü Örnek Kişiler” projesi kapsamında, Tokat İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü, İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz ve Gazi Osman Paşa Üniversitesi işbirliğinde “15’ler Diyarı Tokat’ta Ali Fuad BAŞGİL Gençlerle Buluşuyor” paneli düzenlendi.

 

 Gazi Osman Paşa Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Hanifi VURAL, Gazi Osman Paşa Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Türkiye Cumhuriyeti Tarihi Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Doç. Dr. İsmet TÜRKMEN ve Gazi Osman Paşa Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Yeni Türk Dili Ana Bilim Dalı Arş. Gör. Ahmet AKGÜL’ün panelist olarak katıldığı programa İl Milli Eğitim Müdürümüz Levent YAZICI, İl Kültür ve Turizm Müdürü Abdurrahman AKYÜZ, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları Mustafa ERARSLAN, Abdullah GÜRBÜZ, İl Kültür ve Turizm Müdür Yardımcısı Ali UÇAR, İMKB Sosyal Bilimler Lisesi ve Tokat Anadolu Lisesi öğrencileri katıldı.

 

30-03-201630-03-201630-03-2016

Hükümet Konağı Kat 3 Merkez/Tokat - (0356) 214 10 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.