TOKAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

2015’ten 2071’e Kurumsal İşbirlikleriyle Tokat Vizyonu

2015’ten 2071’e Kurumsal İşbirlikleriyle Tokat Vizyonu

 

             09 Temmuz 2015 Perşembe saat:10.00 da Tokat Öğretmenevi´nde Vali Yardımcısı M. Suphi KÜSBECİ   başkanlığında yapılan toplantıya, , İl Milli Eğitim Müdürümüz Levent YAZICI ve paydaş kurumların temsilcileri katıldı.

           Toplantı, İl Milli Eğitim Arge bölümünden  Levent ÖZİL’ in  “2015’ten 2071’e Kurumsal İşbirlikleriyle Tokat Vizyonu” Projesi ve bugüne kadar gelen süreçle ilgili yaptığı sunumla başladı. Milli Eğitim Müdürümüz YAZICI sunumdan sonra projenin gerekçesi, hedefleri, stratejisi, projeden beklentiler ve gerçekleşen hedefler hakkında katılımcıları bilgilendirdi.

         Katılımcılarla proje hakkında yapılan istişarelerden sonra Vali Yardımcısı Mehmet Suphi KÜSBECİ  Tokat’ın kültürünün çok çeşitli  olduğunu, geçmişi ilim ve irfan bakımından bu kadar mükemmel olan bir şehrin geleceğinin de planlanması  gerektiğini söyledi. Vali Yardımcısı KÜSBECİ konuşmasını; “2015’ten 2071’e Kurumsal İşbirlikleriyle Tokat Vizyonu” projesi toplantılarına paydaşların sayısı artırılarak ve oluşturulan alt grupların ortak projeleriyle Eylül ayında bir araya gelerek projenin devam edeceğini söyleyerek toplantıyı bitirdi.

 

vv

 

 

Hükümet Konağı Kat 3 Merkez/Tokat - (0356) 214 10 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.