TOKAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

2015’ten 2071’e Tokat Vizyonu

2015’ten 2071’e Tokat Vizyonu

 

“2015’ten 2071’e Kurumsal İşbirlikleriyle Tokat Vizyonu” Projesi Toplantısı Vali Cevdet Can Başkanlığında Yapıldı.


        Tokat Öğretmenevi’ nde Vali Cevdet CAN başkanlığında yapılan toplantıya, Vali Yardımcısı M. Suphi KÜSBECİ, İl Milli Eğitim Müdürümüz Levent YAZICI, İl Kültür ve Turizm Müdürü Abdurrahman AKYÜZ, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Hülya ÖZDEMİR, Halk Sağlığı Müdürü Cihat ZÜLFÜOĞULLARI, İl Müftüsü Ahmet ERDEM, Müdürlüğümüz Şube Müdürleri, İlçe Milli Eğitim Müdürlükleri temsilcileri, Sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve diğer ilgililer katıldı.

           Toplantı, İl Milli Eğitim Müdürümüz Levent YAZICI’nın “2015’ten 2071’e Kurumsal İşbirlikleriyle Tokat Vizyonu” Projesi hakkında yaptığı sunumla başladı. Milli Eğitim Müdürümüz YAZICI sunumunda projenin gerekçesi, hedefleri, stratejisi, projeden beklentiler ve gerçekleşen hedefler hakkında katılımcıları bilgilendirdi.

         Sunumun ardından bir konuşma yapan Vali Cevdet CAN; Tokat’ın kültürünün çok dolu olduğunu, geçmişi ilim ve irfan bakımından bu kadar mükemmel olan bir şehrin geleceğinin de mükemmel olması gerektiğini söyledi. Vali Can konuşmasını; “Kalkınmanın temeli birlikte çalışma kültürüdür. Bu kapsamda İş yapan insanları bir araya getireceğiz. İnsanlara görev vereceğiz. İtibar arayanlarla değil itibar katanlarla birlikte olacağız” sözleriyle sonlandırdı. “2015’ten 2071’e Kurumsal İşbirlikleriyle Tokat Vizyonu” projesi toplantılarına paydaşların sayısı artırılarak ve alt gruplar oluşturularak ileriki tarihlerde devam edilecektir.

 

 

VizyonVizyonVizyon

 

 

 

Hükümet Konağı Kat 3 Merkez/Tokat - (0356) 214 10 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.