TOKAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI KUTLU OLSUN !

23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI KUTLU OLSUN !

Şanlı tarihimizde İstiklâl ve istikbal mücadelemizin sembolü, aziz milletimizin iradesinin tecellisi Türkiye Büyük Millet Meclisimizin kuruluşunun 101'inci yıl dönümünü ve  istikbâlimizin teminatı çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı ilk günkü heyecan ve ruhla, tüm Türkiye tek yürek kutluyoruz. 

Egemenliğin kayıtsız, şartsız millete verilmesinde imzası olan Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve millî mücadele kahramanlarını saygı, minnet ve rahmetle yad ediyoruz.

En değerli varlığımız sevgili çocuklarımız; sizler kahraman bir milletin evlatları olarak  ülkemizin yarını, umudu, en büyük zenginliğisiniz. Ülkemizi 2023, 2053 ve 2071 hedeflerine emin adımlarla sizler taşıyacaksınız.

Tüm dünya ile eş zamanlı olarak mücadele ettiğimiz koronavirüs salgını sebebiyle, 23 Nisan'ın ruhuna uygun nice güzelliği evlerinizden inşa edeceğinize tüm kalbimizle inanıyoruz.

Tüm çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutluyor, çocuklarımıza sağlıklı günler ve başarılı bir gelecek diliyoruz.

Hükümet Konağı Kat 3 Merkez/Tokat - (0356) 214 10 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.