TOKAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Mesajı

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Mesajı

Milli İradenin şerefli temsilcisi Türkiye Büyük Millet Meclisinin açılışının yılında İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak 23 farklı etkinlikle bu anlamlı günü İdrak etmenin mutluluğunu yaşıyoruz.

 

Tarihte büyük badireler atlatmış ve her defasında gelecek nesillere kıvanç duyacakları bir mazi bırakmış olan ecdadımıza layık olmak adına, içinde bulunduğumuz salgın tehdidiyle de akılcı ve sağduyulu bir mücadele vererek daha aydınlık ve sağlıklı günlere ulaşacağız.En kısa zamanda okullarımız cıvıl cıvıl çocuk sesleriyle dolacak ve bugüne kadar başarılarla yürüttüğümüz eğilim faaliyetleri hız kesmeden devam edecektir.

 

İnanıyorum ki önümüzdeki dini ve milli bayramlarda eski coşkuyu yeniden yaşayacağız. Çocuklara hediye edilen 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı önümüzdeki yıl salonlarda, statlarda, meydanlarda kutlanacak ve daha aydınlık günlere koşmanın heyecanını hep birlikte yaşayacağız.

 

Sevgili çocuklar, sizleri daha güzel bir geleceğe hazırlamak İçin her türlü çalışmayı şevkle ve azimle sürdürdüğümüzü, her zaman yanınızda olduğumuzu bildirirken bayramınızı da en içten dileklerimle kutluyorum.

 

Murat KÜÇÜKALİ

Tokat İl Milli Eğitim Müdürü

 

Yeşilırmak Mah. Mehmet Şahin Bulvarı No38 TOKAT - (0356) 214 10 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.