TOKAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

3. Ulusal Özgün Öğretim Materyalleri Geliştirme Yarışması Teşekkür Mesajı

        Eğitim öğretimde materyal kullanımının zenginleştirilmesi ve özgünleştirilmesi; örnek çalışmaların teşvik edilerek yaygınlaştırılması amacıyla Müdürlüğümüz tarafından ulusal ölçekte yürütülen ve bu yıl üçüncüsünü gerçekleştirdiğimiz, öğretmenler arası “3. Ulusal Özgün Öğretim Materyalleri Geliştirme Yarışması” başvuru süreci sona ermiştir. Bu bağlamda; okulöncesi, ilkokul, ortaokul ve ortaöğretim kategorilerinden toplam 905 başvuru yapılmıştır.

        Devam edecek süreçte, ön değerlendirmeyi geçen materyal sahipleri materyalleri ile birlikte 15 Mayıs 2017 tarihinde Tokat’ta yapılacak sergi ve nihai değerlendirme sürecine dahil olacaklardır.

        Ön değerlendirme sonuçları 02 Mayıs 2017 tarihinde web sitemizden duyurulacaktır.

        Okullarımızda öğrenmeyi daha anlamlı ve kalıcı kılmak için çabalayan siz değerli meslektaşlarımıza katılımlarınızdan dolayı teşekkür eder, öğrencilerimizin daha iyi öğrenmeleri için duyduğunuz heyecan ve özverinin hiç bitmemesini dileriz.

17-04-2017

Hükümet Konağı Kat 3 Merkez/Tokat - (0356) 214 10 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.