TOKAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

36 İlden 110 Özgün Materyal Tokat’ta Yarıştı

 1. Ulusal Özgün Öğretim Materyal Geliştirme Projesi” kapsamında 36 ilden 110 özgün eser Tokat’ta yarıştı. Valiliğimiz öncülüğünde İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzce düzenlenen ve Tokat Belediyesi’nin desteklediği  36 ilin katılımıyla gerçekleşen ‘1. Ulusal Özgün Öğretim Materyalleri Geliştirme Proje Sergisi’ 08 Mayıs 2015 Cuma günü saat 10:00 da Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlenen törenle açıldı.  
36 İlden 110 Özgün Materyal Tokat’ta Yarıştı

 1. Ulusal Özgün Öğretim Materyal Geliştirme Projesi” kapsamında 36 ilden 110 özgün eser Tokat’ta yarıştı.

 

          Valiliğimiz öncülüğünde İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzce düzenlenen ve Tokat Belediyesi’nin desteklediği  36 ilin katılımıyla gerçekleşen ‘1. Ulusal Özgün Öğretim Materyalleri Geliştirme Proje Sergisi’ 08 Mayıs 2015 Cuma günü saat 10:00 da Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlenen törenle açıldı.

          Proje kapsamında 36 ilin Milli Eğitim Müdürlüklerince yapılan elemeler sonunda yarışmaya katılmaya hak kazanan okul öncesi, ilkokul ve ortaokullarda görev yapan öğretmen ve öğrencilerin hazırladığı 110 özgün materyal, Tokat Cumhuriyet Meydanı’nda sergilendi.

      Sergi açılışı Vali Cevdet CAN’ın yanı sıra Belediye Başkan Yardımcısı Selahattin KELEMCİ, GOÜ Rektörü Prof. Dr. Mustafa ŞAHİN, İl Emniyet Müdürü Fikri YALMAN, İl Milli Eğitim Müdürümüz Levent YAZICI, kurum müdürleri, diğer davetliler ve vatandaşların yoğun katılımıyla gerçekleşti.

         Vali Cevdet CAN ve beraberindekiler sergi açılışının ardından 36 farklı ilden katılan öğretmenler ve öğrencilerin yapmış olduğu 110 özgün materyalin yer aldığı stantları ziyaret ettiler.

          36 ilin standını da ziyaret eden Vali Cevdet Can, materyallerin tamamını inceledi, materyaller hakkında öğretmen ve öğrencilerden bilgiler aldı.

          36 ilden 110 özgün eserin sergilendiği proje kapsamında; ana sınıfı, ilkokul ve ortaokullarda dereceye giren materyalleri tasarlayan öğretmen ve öğrencilere ödülleri ve projeye katılan öğretmenlere katılım sertifikaları Vali Yardımcısı Mehmet Suphi KÜSBECİ tarafından verildi.

 

öö

uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Hükümet Konağı Kat 3 Merkez/Tokat - (0356) 214 10 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.