TOKAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

8 Mart Dünya Kadınlar Gününde Şehit Aileleri Ziyaret Edildi

8 Mart Dünya Kadınlar Gününde Şehit Aileleri Ziyaret Edildi

Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi koordinesinde 8 Mart Dünya Kadınlar günü münasebetiyle ilimizde bulunan şehit aileleri ziyaret edildi.

Ziyarete Valimiz  Sayın Dr. Ömer TORAMAN’ın eşi Neşe TORAMAN, Garnizon ve 48.Piyade Alay Komutanı Aykut BİÇEROĞLU’nun eşi Zerrin  BİÇEROĞLU, İl Jandarma Komutanı J. Albay Hidayet ARIKAN’ın eşi Gülşen ARIKAN, İl Milli Eğitim Müdürümüz Levent YAZICI’nın eşi Canan YAZICI ‘nın yanı sıra okul idarecileri ve öğretmenler katıldılar.

Aynı zamanda okul idareci ve öğretmenleriyle Devlet Hastanesinde yatan bayan hastalara yönelik olarak farkındalık oluşturmak ve hastalara moral vermek amacıyla ziyaretler yapılmıştır. 

 

Aynı gün içerisinde  Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi güzellik ve saç bakım hizmetleri öğretmen ve öğrencileri dezavantajlı grup içerisinde bulunan  öğrenci velileri ve halkımıza yönelik olarak saç ve  cilt bakım uygulamaları yapmışlardır.

 

12-03-201812-03-201812-03-2018

 

Hükümet Konağı Kat 3 Merkez/Tokat - (0356) 214 10 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.