TOKAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

9. Sınıf Tekrarı Yapan Öğrencilerle Buluşma Toplantısı Gerçekleştirildi

9. Sınıf Tekrarı Yapan Öğrencilerle Buluşma Toplantısı Gerçekleştirildi

9. sınıf tekrarı yapan öğrencilerle buluşma toplantısı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Konferans salonunda gerçekleştirildi.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Levent YAZICI başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya, okul idarecilerimiz, öğretmenler ve öğrenciler katıldılar. 

 

Toplantıda öğrencilerimizle sohbet ederek onların sorunlarını dinleyen İl Milli Eğitim Müdürümüz Levent YAZICI ‘Okullarımızda sizlerle beraber çok güzel şeyler yapmak istiyoruz. Ama sizler olmadan yapamayacağımızı düşünüyoruz. Sizlerin okullarımızdan ayrılmaması için elimizden gelen herşeyi yapmayı hazırız. Sizi desteklemek adına buradayız ve sizlerin okula devamı noktasında beklenti ve önerilerinizi dinlemek adına buradayız. Burada temel amacımız birlikte eğitim-öğretimi devam ettirmektir. Bu bağlamda sizlerin düşünleri bizim için çok değerlidir’’ diyerek sözlerini  tamamlayan İl Milli Eğitim Müdürümüz Levent YAZICI  öğrencilerimizin problemlerini dinleyerek onlarla bir süre sohbet etti. 

 

14-03-201814-03-2018

 

Hükümet Konağı Kat 3 Merkez/Tokat - (0356) 214 10 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.