TOKAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Aday Personellerimize Yönelik Hazırlayıcı Eğitim Kursu Başladı

Aday Personellerimize Yönelik Hazırlayıcı Eğitim Kursu Başladı

Yardımcı Hizmetler Sınıfındaki Aday Personellerimize  yönelik olarak  ‘Hazırlayıcı Eğitim Kursu’ Halk Eğitim Merkezi ve Akşam sanat Okulu Eğitim salonunda başladı. 

06.03.2017-24.03.2017 tarihleri arasında devam edecek olan eğitimin  açılışını, İl Milli Eğitim Müdürlüğü İnsan Kaynakları Birimi Şube Müdürü Menderes KAYA yaptı. Hazırlayıcı Eğitime katılan personellerimize; Milli Eğitim Bakanlığı´nın Teşkilat Yapısı ve Görevleri, Türk Eğitim Sistemi, Personelin Özlük Hakları, İşbirliği Kurulabilecek Kurum ve Kuruluşlar, Değerler Eğitimi, Problem Çözme Yöntem ve Teknikleri, İletişim Becerileri, Çatışma ve Stres Yönetimi, Demokrasi ve İnsan Hakları, Mesleki Etik, Kurum Kültürü, Türkçe Dil Bilgisi ve Yazışma Kuralları, Bilgi Edinme Mevzuatı, İş Sağlığı ve İş Güvenliği, Hijyen ve Sanitasyon Yardımcı Hizmetler Sınıfı personelleri görev ve sorumlulukları konularında eğitim verilecektir.

 

06-03-2017

 

Hükümet Konağı Kat 3 Merkez/Tokat - (0356) 214 10 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.