TOKAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Ağustos Ayı İlçe Milli Eğitim Müdürleri Toplantısı Gerçekleştirildi

Ağustos  Ayı İlçe Milli Eğitim Müdürleri Toplantısı Gerçekleştirildi

Ağustos  Ayı İlçe Milli Eğitim Müdürleri toplantısı,  Erbaa İlçemiz Yılmaz Kayalar Fen Lisesi Toplantı Salonunda  gerçekleştirildi.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Levent YAZICI başkanlığında yapılan toplantıda; okul öncesi eğitim almamış öğrencilerin yaz döneminde eğitime alınmasına yönelik çalışmalar, okul öncesinde zorunlu eğitime geçiş, imam hatip okulları ve imam hatip liselerinde ödenek takip işlemleri, özel öğrenci barınma hizmetleri yönetmeliği ve ilgili standartlar yönergesi gereğince yapılacak iş ve işlemler, Milli Eğitim Bakanlığı ile Gençlik ve Spor Bakanlığı arasında 19.04.2016 tarihinde imzalanarak yürürlüğe giren işbirliği protokolü ile ilgili yapılacak  iş ve işlemler, Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğünün web sayfasında yayımlanacak iyi uygulamalar ile ilgili yapılacak çalışmalar, inceleme / soruşturma ve ön incelemelerde ortak sorunlar, yatırım takip sistemi hakkında bilgilendirme yapılması, bakım ve onarımlar hakkında bilgilendirme, 2018 yılı temel eğitim yapım programı ön görüşmeleri, destekleme ve yetiştirme kurslarında verimlilik, orta öğretim taşıma işlemlerinde öne çıkan sorunlar, ücretsiz ders kitaplarının dağıtımı konuları görüşüldü.

Toplantıya İl Milli Eğitim Müdürümüz Levent YAZICI, İl Milli Eğitim Müdürlüğü yöneticileri ve İlçe Milli Eğitim Müdürleri katıldılar.

 

 

08-08-2017

Hükümet Konağı Kat 3 Merkez/Tokat - (0356) 214 10 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.