TOKAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Ali Tepe Topçubağı Ortaokulu’nda Görkemli TUBİTAK 4006 Bilim Fuarı

Ali Tepe Topçubağı Ortaokulu’nda  Görkemli  TUBİTAK 4006 Bilim Fuarı

 

            4 Haziran 2015 Perşembe günü yapılan Fuar açılışını İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Abdullah TAŞTAN ,Sosyal Hizmetler Şube Müdürü   Güngör YÜCE, Okul Müdürü Halis KAYA  ,diğer okul müdürleri ,öğretmenler ve mahalle muhtarı birlikte yapıldı. Folklör gösterisiyle başlayan program fuarın gezilmesiyle devam etti. Ali Tepe Topçubağı Ortaokulu Fen Bilimleri Öğretmeni Aytaç YILMAZ´ ın koordinatörlüğünde gerçekleşen projeye , Fen Bilimleri Öğretmeni Betül ALTAVİL, Matematik Öğretmeni Serkan ÇİĞDEM, Türkçe öğretmeni İbrahim ASLANER VE 55 kadar öğrenci projeleriyle destek verdiler. Ayrıca Görsel Sanatlar Öğretmeni Mesude Mülazım KIRIŞ da öğrencilerin hazırladığı çalışmalarla fuara destek verdi.

 

             Yoğun programından dolayı açılışa katılamayan İl Milli Eğitim Müdürümüz Levent YAZICI  daha sonra fuarı ziyaret ederek projeleri tek tek inceledi. Öğretmen ve öğrencileri ayrı ayrı tebrik etti.

 

  Yoğun ilgi gören fuara katılan tüm ziyaretçilere Okul Müdürü Halis KAYA  teşekkür etti.

 

 

y

yyyyy

Hükümet Konağı Kat 3 Merkez/Tokat - (0356) 214 10 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.