TOKAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Almus Bağtaşı’nda Öğretmenlerle Kahvaltı

İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzün yürütmüş olduğu “Öğretmenlerle Birlikte Salı Kahvaltıları Çalışma Toplantısı” 03 Mart 2015 Salı günü saat 08.00’da Almus Bağtaşı Şehit Mehmet Coşkun İlkokulu/Ortaokulu´nda gerçekleştirildi.
Almus Bağtaşı’nda Öğretmenlerle Kahvaltı

İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzün yürütmüş olduğu “Öğretmenlerle Birlikte Salı Kahvaltıları Çalışma Toplantısı” 03 Mart 2015 Salı günü saat 08.00’da Almus Bağtaşı Şehit Mehmet Coşkun İlkokulu/Ortaokulu´nda gerçekleştirildi.

Tokat Merkeze en uzak eğitim kurumlarımızdan biri olan Almus Bağtaşı Şehit Mehmet Coşkun İlkokulu/Ortaokulu çalışanlarına moral motivasyon desteğinde bulunmak, eğitim-öğretim ve yönetim faaliyetlerini yerinde izlemek, öğrencilerin, okul ortamının durumunu tespit etmek amacına yönelik kahvaltı ortamında yapılan çalışma toplantısına İl Milli Eğitim Müdürümüz Levent YAZICI ile birlikte İl Milli Eğitim Şube Müdürü Fahri NAYMAN ve Almus İlçe Milli Eğitim Müdürü Nuri YILDIZ da katıldı.

İl Milli Eğitim Müdürümüz, Almus Bağtaşı Şehit Mehmet Coşkun İlkokulu/Ortaokulu öğretmen ve yönetim ekibi ile yaptığı sohbet toplantısında; öğretmenlerin taleplerini dinledi ve çözüm önerileri üzerinde istişarede bulundu. Burada yaptığı konuşmada; “Değerli Arkadaşlarım! Biz fırsat buldukça sizlerle bir araya gelmek, aile ortamında sohbet etmek istiyoruz. Sizlerle beraber hareket etmek isteyen kurumsal bir yapımız var. Sizler en zor iş olan eğitim–öğretim faaliyetini imkanların zor olduğu şartlarda yürütüyorsunuz. Bu nedenle ben Tokat’ımızın en uzak eğitim kurumlarından birinde çok güzel faaliyetler yapan, nitelikli insan yetiştirme sürecine ciddi katkılar sunan siz arkadaşlarımı yürekten kutluyorum. Tokat’ımıza ve genelde bu ülkenin geleceğine yönelik alan olan, insan yetiştirme sürecinde faaliyet gösteren eğitim kurumlarımız bizim için çok önemlidir. Eğitim-Öğretim ve yönetim süreçlerine bütün çalışanlarımızın katkı vermesini istiyorum. Nitelikli bir eğitime ancak birlikte sunacağımız emek ve değerlerle ulaşabiliriz” dedi.

İl Müdürümüz ve yönetim ekibi Almus Bağtaşı Şehit Mehmet Coşkun İlkokulu/Ortaokulu çalışma toplantısından sonra sırasıyla Akarçay Şehit Turan Yıldız Yatılı Bölge Okulu´na da uğrayarak okul yönetimi ve öğretmenlerini ziyaret etti. Daha sonra Almus İlçesinde Merkezi Ortak Sınavlara katılan ortaokul müdürleri ve ortak sınavlarda sorusu çıkan derslerin zümre başkanları ile değerlendirme toplantısına katıldıktan sonra Almus’tan ayrıldılar.

 

ALMUSALMUSALMUSALMUSALMUS

Hükümet Konağı Kat 3 Merkez/Tokat - (0356) 214 10 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.