TOKAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Almus Çok Programlı Anadolu Lisesi Tarafından Geleceğinizin İz Düşümü Adlı Kariyer Günü ve Okul Tanıtım Etkinliği Yapıldı

Almus Çok Programlı  Anadolu  Lisesi  Tarafından Geleceğinizin İz Düşümü Adlı Kariyer Günü ve Okul Tanıtım Etkinliği Yapıldı

          Almus Çok Programlı Anadolu Lisesi´nin düzenlediği "Geleceğinizin İz Düşümü" adlı Kariyer Günü ve Okul Tanıtım Etkinliği 20 Ekim 2015 Salı günü saat 10.30´da gerçekleştirildi. Programa Tokat Milletvekili Sayın Prof. Dr. Coşkun ÇAKIR, Tokat Valisi Sayın Cevdet CAN, Gaziosmanpaşa Üniversitesi Rektörü Sayın Prof. Dr. Mustafa ŞAHİN, Tokat İl Genel Meclisi Başkanı Sayın Adem DİZER, Almus Kaymakamı Sayın Fatih ÇELİKKAYA, Almus Belediye Başkanı Sayın Hasan Hüseyin ARIKAN, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Levent YAZICI, Kurum Amirleri, öğrenci velileri ve vatandaşlar katıldı.

          Programa Saygı duruşu ve İstiklal Marşı´nın okunmasıyla başlandı. Programda Tokat Milletvekili Sayın Prof. Dr. Coşkun ÇAKIR, Tokat Valisi Sayın Cevdet CAN, Kaymakamımız Sayın Fatih ÇELİKKAYA konuşma yaptılar. Sonrasında tüm davetlilerle birlikte Okul Tanıtım Gezisi yapıldı. Program da Almus Çok Programlı Anadolu Lisesi konferans salonunda "Geleceğimizin İz Düşümü" adlı söyleşi gerçekleştirildi. Gaziosmanpaşa Üniversite Rektörü Sayın Prof. Dr. Mustafa ŞAHİN tüm lise son sınıf öğrencilerine üniversite aday tanıtım kartı verdi. Daha sonra Almus Çok Programlı Anadolu Lisesi öğretmenler odasında öğretmenlerle buluşulup sohbet edildi. Programa katılan protokolle birlikte Almus Anaokulu ziyareti gerçekleştirildi. Program Almus Sarı Yazmalım  Teknesi´ndeki ikram ve tekne turu ile sona erdi. 

 

açpl

açplaçplaçplaçplaçplaçplaçplaçplaçplaçplaçplaçplaçpl

açpl

Hükümet Konağı Kat 3 Merkez/Tokat - (0356) 214 10 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.