TOKAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

“ Anadolu Lisesi Öğretmenleri İle Kahvaltılı Buluşma”

“ Anadolu Lisesi Öğretmenleri İle Kahvaltılı Buluşma”

            İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzün yürütmüş olduğu “Öğretmenlerle Birlikte Salı Kahvaltıları Çalışma Toplantısı” 10 Mart 2015 Salı günü saat 08.00’da Tokat Anadolu Lisesi’nde gerçekleştirildi.

Çalışma toplantısına İl Milli Eğitim Müdürümüz Levent YAZICI ile birlikte Maarif Müfettişleri Başkanı Halis NURAL, Şube Müdürü Osman SARGUT, Müdürlüğümüz AR-GE biriminden Levent ÖZİL ve A.Turan ERDOĞAN katıldı.

Okul Müdürü Sami ÖĞÜT; İl Milli Eğitim Müdürümüz Levent YAZICI ve yönetim ekibine öğretmenleri ve kurum çalışanları adına teşekkür etti. Yaptığı konuşma da devamla, “Samimi bir ortamda, arkadaşlarımızla bir araya gelerek birlikte kahvaltı yapmamıza, istek ve taleplerimizi aile sıcaklığı içersinde iletme ve çözüm önerilerini birlikte paylaşma fırsatı sunduğunuz için de ayrıca teşekkür ediyorum”  dedi.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Levent YAZICI öğretmenlerimin bireysel ve kurumsal anlamda talep ve beklentilerini dinledi.

İl Müdürümüz burada yaptığı konuşma da; “Tokatımızda eğitim-öğretim ve gerekse yönetim açısından kurum kültürü gelişmiş bir okulumuzu çalışma arkadaşlarımla birlikte ziyaret etmekten mutlu olduğumu belirtmek isterim. Burada sizlerle bir aile gibiyiz. Daha çok aileler kahvaltılarda bir araya gelirler. Ben şu ortamda aile sıcaklığını hissediyorum. Anadolu Lisemizdeki kalitenin ve kurum kültürünün fakındayız. Nitelikli eğitim faaliyetleri de bu birlikteliklerden çıkar. Okulumuzun gerek akademik ve gerekse fiziki alanlardaki donanımlarıyla farkındalık oluşturduğunu biliyoruz. Ama en önemlisi gelişmenin siz çalışanlarımızın yüzlerindeki tebessüm ve mutluluk halelerinde oluşması gerekiyor. Biz bunu önemsiyoruz. Bu çalışmamız sadece İl Merkezindeki okullarımızda değil, uzak köy ve belde okullarımızdaki arkadaşlarımızla da bir araya gelmeye çalışıyoruz.  Yunus Emre’nin dediği gibi tanış olmayı, işleri kolay kılmayı istiyoruz. Bizim en önemli görevlerimizden birinin de sizlerin önünü açmak olduğuna inanıyorum. Bu güzel ortamı bize hazırladığınız ve yüreğinizi açtığınız için de bir kez daha teşekkür ediyorum” dedi.

 Öğretmenlerimizin ikramlarıyla içten ve samimi bir ortamda geçen toplantı, eğitim öğretim ve yönetim alanlarındaki istek ve taleplerin karşılıklı görüşülmesi ile sona erdi.

 

.....

 

Hükümet Konağı Kat 3 Merkez/Tokat - (0356) 214 10 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.