TOKAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Anadolu Mektebi Yazar Okumaları Programı Gerçekleştirildi

Anadolu Mektebi Yazar Okumaları Programı Gerçekleştirildi

30 Mayıs Çarşamba günü, "Eğitim Tokat" başlığı altında yürütülen "Kitap Tokat" ile "Anadolu Mektebi Yazar Okumaları" projeleri kapsamında İlimize gelen  Anadolu Mektebi'nin kurucusu, Tarım ve Köy İşleri Eski Bakanı Prof. Dr. Sami Güçlü, İMKB Sosyal Bilimler Lisesi'nde öğretmen ve öğrencilerimizle bir araya geldi.

Programa, Valimiz Sayın Dr. Ozan Balcı, Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Abdullah Taştan, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Osman Sargut, öğretmenler ve öğrenciler katıldı. 

Program öncesi Valimiz Sayın Dr. Ozan Balcı ve Tokat Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu katılımcılara kitap okumanın önemine vurgu yapan birer konuşma yaptı.

Programın devamında konuşan Anadolu Mektebinin kurucusu, Tarım ve Köy İşleri Eski Bakanı Prof. Dr. Sami Güçlü, Anadolu Mektebi Yazar Okumaları projesi kapsamında yapılan çalışmaları anlattı ve öğrencilerle sohbet etti.  

 

 

30-05-201930-05-201930-05-201930-05-2019

Hükümet Konağı Kat 3 Merkez/Tokat - (0356) 214 10 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.