TOKAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Anne Timleri Görev Başında

Anne Timleri Görev Başında

          Türkiye’de ilk olma özelliği gösteren “Uyuşturucu İle Mücadelede Anne Timleri Projesi” için sertifika töreni düzenlendi.

           “Annelerimizle Uyuşturucuya Tokat Atıyoruz, Geleceğe Güvenle Bakıyoruz” sloganıyla, Valiliğimizin öncülüğünde; İl Emniyet Müdürlüğü, İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Tokat Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği, Tokat Halk Sağlığı Müdürlüğü ve Yeşilay Cemiyeti Tokat Şubesi’nin ortaklaşa düzenlediği “Uyuşturucu İle Mücadelede Anne Timleri Projesi” sertifika töreni düzenlendi.

          Çocukları 5, 6, 7 ve 8. sınıflarda eğitim gören annelere yönelik olarak, İl Emniyet Müdürlüğü tarafından düzenlenen eğitim seminerine katılan annelere sertifikaları verildi.

 

          KÖTÜLÜĞE TOKAT ATALIM

          Sertifika töreni esnasında bir konuşma yapan Valimiz Sayın Cevdet CAN, “Kötülüğe Tokat atmak için bir aradayız. İletişim, istişare ve işbirliği yapıp irademizi ortaya koyarak iyi bir yönetim organizasyonu kurmaya çalışıyoruz. Biz Tokat’a sevdalıyız. Amacımız, bu toprakları cennet yapmak. İnşallah bunu hep beraber başaracağız. Katılımlarınızdan dolayı hepinize teşekkür ediyorum” dedi.

 

          TÜRKİYE’DE BİR İLK

          “İl Uyuşturucu İle Mücadele Komisyonu” kararı ile verilen bu eğitimin Türkiye’de ilk olduğunu dile getiren İl Emniyet Müdürü Göksel TOPALOĞLU ise konuşmasında; “Bu eğitim bu salonda kalmasın. Sizler bizim elimiz, kolumuz ve gözümüzsünüz. Uyuşturucu ile mücadelede sizlerin desteklerinizi bekliyoruz. Annelerimizle beraber çalışarak, bu illeti kökünden kurutacağız” dedi. 

          Yapılan konuşmaların ardından, eğitim programına katılan annelere sertifikaları verildi.

          Sertifika törenine Valimiz Sayın  Cevdet CAN’ın yanı sıra; İl Emniyet Müdürü Göksel TOPALOĞLU, İl Milli Eğitim Müdür Vekilimiz  Abdullah TAŞTAN, Halk Sağlığı Müdürü ve Yeşilay Cemiyet Tokat Şube Başkanı Dr. Cihat ZÜLFÜOĞULLARI, Tokat Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreteri Dr. Mehmet ERŞAN, Tokat Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi Başhekimi Dr. Müberra KULU, , diğer yetkililer ve eğitim seminerine iştirak eden anneler katıldılar.

 

06-06-201706-06-201706-06-201706-06-201706-06-2017

Hükümet Konağı Kat 3 Merkez/Tokat - (0356) 214 10 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.