TOKAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

AR-GE YENİ DÖNEME HAZIR

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Murat Küçükali AR-GE Biriminde görev alan öğretmenlerimizle Tokat Öğretmenevinde bir araya geldi. AR-GE biriminin yeni dönem planlamalarının konuşulduğu toplantıda öğretmenlerimiz, geliştirmeyi düşündükleri projeler hakkında İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Murat Küçükali'ye sunum yaptılar.
AR-GE YENİ DÖNEME HAZIR

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Murat Küçükali, dijital eğitimi farklı ve verimli kılacak projeler geliştirilmesi gerektiğini belirterek; "AR-GE olarak yeni sezonda sizlerden Türkiye'ye örnek olacak çalışmalar bekliyorum. Korana virüsle mücadele sürecinde devam eden dijital eğitimi daha farklı ve verimli kılacak çalışmalar yapmamız gerekiyor." dedi.

Ayrıca Müdürümüz Sayın Murat Küçükali Kitap Tokat, Etüt Tokat, Spor Tokat, Müzik Tokat, Sağlık Tokat ve EBA TV projelerinin çalışmaları hakkında koordinatörlerden bilgiler alarak, bu projelerin istatistiki verilerle desteklenmesini istedi.

Hayata geçirilen projelerin tanıtımının da çok önemli olduğunu vurgulayan Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Murat Küçükali, öğretmenlerimizin projelerini video şeklinde kaydederek sosyal medyada paylaşmalarının da sürece olumlu katkılar sağlayacağını belirtti.

AR-GE'nin korona virüs ile mücadele sürecine uygun şekilde ve hız kesmeden çalışmaya devam edeceğini ifade eden Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Murat Küçükali, AB, TÜBİTAK ve eTwinning projelerine tüm okullardan katılım sağlanmasının önemli olduğunu vurguladı.

 

Yeni dönemde ülke genelinde çalıştaylar, sempozyumlar ve kongreler düzenleneceğini söyleyen Sayın Müdürümüz; "AR-GE yeni döneme hazır. Öğretmenlerimiz Türkiye'ye örnek olacak projeler için sürece uygun şekilde çalışmaya devam edecekler." dedi.

05-10-202005-10-2020

Hükümet Konağı Kat 3 Merkez/Tokat - (0356) 214 10 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.