TOKAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Atık Pil Konulu Seminer Düzenlendi

Tokat İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve TAP Derneği işbirliği ile toplumda çevre bilinci oluşturmak amacıyla ilimizde görev yapan öğretmenlerimize yönelik “Atık Pil Konulu Eğitim Semineri’ 29 Eylül  2017 Cuma Gaziosmanpaşa Lisesi Konferans Salonunda seminer düzenlendi.
Atık Pil Konulu Seminer Düzenlendi

Tokat İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve TAP Derneği işbirliği ile toplumda çevre bilinci oluşturmak amacıyla ilimizde görev yapan öğretmenlerimize yönelik “Atık Pil Konulu Eğitim Semineri’ 29 Eylül  2017 Cuma Gaziosmanpaşa Lisesi Konferans Salonunda seminer düzenlendi.

 

           Seminere, İl Milli Eğitim Müdürümüz Levent YAZICI, Tokat Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa BANDIRMALI ve İl Milli Eğitim Şube Müdürümüz Murat AĞAR’ın yanı sıra ilimiz merkezde görevli anaokulu, ilkokul, ortaokul ve ortaöğretim okullarında görevli bir müdür ve bir müdür yardımcısı katıldılar. Toplantıda katılımcılara pillerin türleri, kullanımında dikkat edilecek hususlar, atık pillerin toplanması ve bertarafı konuları hakkında bilgileri aktarıldı. 

Hükümet Konağı Kat 3 Merkez/Tokat - (0356) 214 10 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.