TOKAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

“Atık Piller” Konulu Seminer Düzenlendi.

“Pillerin tanımı, türleri, kullanımında dikkat edilecek hususlar, atık pillerin toplanması ve bertarafı” konulu seminer düzenlendi.
“Atık Piller” Konulu Seminer Düzenlendi.

            Tokat Belediyesi, Tokat İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve TAP Derneği işbirliği ile toplumda çevre bilinci oluşturmak amacıyla ilimizde görev yapan öğretmenlerimize yönelik Pillerin tanımı, türleri, kullanımında dikkat edilecek hususlar, atık pillerin toplanması ve bertarafı” konulu 02 Aralık 2014 Salı günü 26 Haziran Atatürk Kültür Sarayı Konferans Salonunda seminer düzenlendi.

           Seminere Belediye Başkanı Av. Eyüp EROĞLU, İl Milli Eğitim Müdürümüz Levent YAZICI ve okullarımızda görev yapan öğretmen ve idareciler katıldı. “Temiz Şehir Tokat” sloganıyla hareket ettiklerinin altını çizen Başkan EROĞLU, pillerin ihtiva ettiği kimyasalların toprağa büyük zarar verdiğini ve bu kirliliği en aza indirgemek için atık pil geri dönüşüm kutularının şehrin dört bir yanına yerleştireceklerini ifade etti.

 

Atık PilAtık PilAtık PilAtık PilAtık PilAtık PilAtık Pil

Hükümet Konağı Kat 3 Merkez/Tokat - (0356) 214 10 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.