TOKAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Bağımlılıkla Mücadele Eğitimi Kursu Başladı

Bağımlılıkla Mücadele Eğitimi Kursu Başladı

Ülkemizde yaşayan gençlerin daha güvenli ve mutlu bir hayat sürdürmelerine katkıda bulunmak, çocuk ve gençlerimizin bağımlılıklarla ilgili bilinç düzeylerini arttırmak amacıyla Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü ile Türkiye Yeşilay Cemiyeti arasında 03/01/2014 tarihinde “Bağımlılıkla Mücadele Eğitimi Projesi" Uygulama Protokolü imzalanmıştır.

Protokol kapsamında “Bağımlılıkla Mücadele Eğitimi”; sağlıklı yaşam, madde, alkol, tütün ve teknoloji bağımlılığı konularında eğitici eğitimi almış formatör öğretmenlerimiz tarafından İlimizde görev yapan rehber öğretmenlerine eğitimler verilmiş bu öğretmenlerimiz aracılığı ile de görev yaptıkları yerlerde sağlıklı yaşam, madde, alkol, tütün ve teknoloji bağımlılığı konularında eğitimler verilmiştir.

          Eğitici eğitimlerine mazeretleri nedeniyle katılamayan rehber öğretmenlerimize yönelik Bağımlıkla Mücadele Eğitimi Kursu Rehberlik ve Araştırma Merkezi Müdürlüğü Konferans Salonu’nda başladı.

 

02-11-201602-11-201602-11-2016

Hükümet Konağı Kat 3 Merkez/Tokat - (0356) 214 10 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.