TOKAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Bakanlığımız Destek Hizmetleri Genel Müdürü İlimize Geldi

Bakanlığımız  Destek Hizmetleri Genel Müdürü İlimize Geldi

 

 Milli Eğitim Bakanlığı Destek Hizmetleri Genel Müdürü Bahattin GÖK ilimize gelerek bir dizi ziyaretlerde bulundu.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Levent YAZICI, Destek Hizmetleri Genel Müdürü Bahattin GÖK, Belediye Başkanı Av. Eyüp EROĞLU, Başkan Yardımcısı Selahattin KELEMCİ ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü Yöneticileri ile birlikte 24 Şubat 2015 Salı günü saat 08.00’da Ülkü İlkokulu´nu ziyaret ederek öğretmenlerle birlikte kahvaltılı çalışma toplantısına katıldılar.

Okul Müdürü Salih YILMAZ yaptığı açış konuşmasında; “Okulumuzu ziyaret ederek bizleri onurlandıran başta Milli Eğitim Bakanlığı Destek Hizmetleri Genel Müdürümüz Bahattin GÖK, Belediye Bakanımız Av. Eyüp EROĞLU, İl Milli Eğitim Müdürümüz Levent YAZICI ve birim yöneticilerine, öğretmenlerim, öğrencilerim ve bütün paydaşlarım adına teşekkür ediyorum” dedi. 

İl Milli Eğitim Müdürümüz Levent YAZICI yaptığı konuşmada: “Destek Hizmetleri Genel Müdürümüz ilimize teşrif ettiler. Kendilerine müdürlüğümüz ve çalışma arkadaşlarım adına bir kez daha hoş geldiniz diyorum. Destek Hizmetleri Genel Müdürlüğümüz Bakanlığımızın dinamosu durumundadır. Bu anlamda Genel Müdürümüzle birlikte okullarımızı ziyaret ediyoruz. Bugün de Ülkü İlkokulumuzu Genel Müdürümüz ve Belediye Başkanımızla birlikte ziyaret ederek öğretmen ve öğrencilerimizle bir araya geldik. Adet haline getirdiğimiz kahvaltılı öğretmen buluşmasını gerçekleştirdik.Belediye Başkanlığımızın başarılı öğrencilere yönelik hediyelerini birlikte vereceğiz. Ben tekrar hepinize teşekkür ediyorum” dedi.

Belediye Başkanı Av. Eyüp EROĞLU da yaptığı konuşmada; Genel Müdürümüze hoş geldiniz diyorum. Bizleri burada güzel bir şekilde karşılayan Ülkü İlkokulumuzun yöneticilerine, öğretmen ve öğrencilerimize teşekkür ediyorum. Ayrıca öğretmen arkadaşlarımızın hazırladığı bu özel ve nefis kahvaltı içinde ayrıca şükranlarımı sunuyorum.

Geleceğimizin eğitimden geçtiğini bilen ve buralardan yetişen, evlatlarımızı yetiştiren siz değerli öğretmenlerimizin yanlarında olduğumu ben hassaten bildirmek isterim. İnşallah hem bu yılın ve hem de bundan sonraki eğitim öğretim faaliyetlerinin hem sizler ve hem de öğrencilerimiz için hayırlar getirmesini bir kez daha temenni ediyorum.

Şehirdeki ilkokul, ortaokul ve liselerimizde sınıflarında birinci olan öğrencilerimizi ödüllendirerek genç kardeşlerimize yeni bir heyecan katmak, hayal güçlerini zorlamak, ufuk açmak istiyoruz. Eğitime yönelik yardım ve teşviklerimiz devam edecektir. Çünkü biz de bu sıralardan yetişerek geldik. Sizleri çok seviyoruz. Asıl maksadımız sizlerle buluşmak, hemhal olmak istedim. Bu maksatla okullarınıza bizzat gelerek sizleri ziyaret etmenin daha anlamlı olduğunu düşündüm” dedi.   

 Milli Eğitim Bakanlığı Destek Hizmetleri Genel Müdürü Bahattin GÖK te çalışma toplantısında yaptığı konuşmada şunlara değindi. “Ben de hepinizi saygıyla, sevgiyle selamlıyorum. Belediye Başkanımızı, çok değerli İl Müdürümüzü, mesai arkadaşlarını, öğretmen arkadaşlarımızı sevgi ve saygıyla selamlıyorum.

Ayrıca buraya gelişimizin bir amacı da merkez teşkilatı olarak taşra teşkilatlarını ziyaretlerde Sayın Bakanımızın da sizlere selamlarını, sevgilerini, sağlıklı bir eğitim öğretim yılı geçirmeniz dilek ve temennilerini bu vesile ile ulaştırmaktır.

İl Müdürümüzün farklı bir çalışma ortamından söz etmesi beni mutlu etti. Bu tür sürdürülebilen bir geleneğin içersinde olmayı ben de arzu ettim. Bizlerin asıl mesleği öğretmenlik. Ben tarih öğretmeniyim. Bu okulu görünce eski hatıralarımı empati yöntemiyle hissettim. Başarılı bir eğitim yılını tamamlamanızı diliyorum. Eğitim işi zor bir iştir. Hiç birimizin elinde sihirli değnek yok. Hep birlikte çalışacağız.

 Belediye Başkanlığının başarılı öğrencilere yönelik hediye dağıtım töreninin ardından okul ziyaretlerine devam edildi.

 

Gen.Gen.Gen.Gen.Gen.Gen.Gen.Gen.Gen.Gen.Gen.Gen.Gen.Gen.
Gen.Gen.Gen.Gen.Gen. 

 

 

 

Hükümet Konağı Kat 3 Merkez/Tokat - (0356) 214 10 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.