TOKAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Bakanlığımızın Örnek Gösterdiği Proje

Bakanlığımızın Örnek Gösterdiği Proje

 

Milli Eğitim Bakanlığı, Tokat'ta uygulamaya başlanan Türkiye'de ilk ve Türkiye'ye örnek olacak bir proje olan "Etüt Tokat"  projesini bütün illere tavsiye etti.

 

Tokat Valiliği koordinesinde yürütülen Kitap Tokat ve Spor Tokat projesi kapsamında ki ödül töreni, Gazi Osman Paşa Lisesi'nde gerçekleşti.  Törene Tokat Valisi Dr. Ozan Balcı'nın yanı sıra Belediye Başkan Vekili Havva Sabuncuoğlu, İl Milli Eğitim Müdürümüz Murat Küçükali, Gençlik ve Spor İl Müdürü Cemil Çağlar,  Tokat Kent Konseyi Başkanı Abdullah Gürbüz, öğretmenler ve öğrenciler katıldı. 

 

Valimiz Sayın Dr.Ozan Balcı'nın katılımı ile GOP lisesinde 2023 Tokat Vizyonu projeleriyle ilgili ödül töreninde EĞİTİM TOKAT kapsamında yürütülen 52 projede hedef öğrencilerimizin akademik sosyal ve sportif alanlarda başarıları olduğunun altı çizildi. Törende bir konuşma yapan Tokat Milli Eğitim Müdürümüz Murat Küçükali, Etüt Tokat Projesinin örnek bir proje olduğunu ve diğer iller tarafından uygulamaya başlandığını belirtti.

 

Milli Eğitim Müdürümüz Küçükali, "Sayın Valim projelerimizin tamamına destek veriyor. Tamamını denetliyor, kontrol ediyor. Huzurlarınızda eğitim camiası adına kendilerine teşekkür ediyorum. Sayın Valimiz eğitime çok değer veriyor, öğretmen arkadaşlarımıza ve tüm eğitim camiasına değerli olduğunu hissettiriyor" diye konuştu.

  

ETÜT TOKAT PROJESİNDE FOTOĞRAFÇILIK

 

Tokat İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Tokat Kent Konseyi ve Tokat Fotoğrafçılar Derneği işbirliği ile düzenlenen fotoğraf yarışmasıyla ilgili olarak, Millî Eğitim Müdürü Küçükali, konuşmasını şöyle tamamladı:

"Etüt Tokat Projemize katılan öğrencilerimizi fotoğrafçılık alanında eğittik. Tokat'ın farklı yerlerinde çekmiş oldukları fotoğrafları değerlendirdik. Dereceye giren öğrencilerimizi ödüllendireceğiz. Bu etkinlikte yer alan tüm herkese teşekkür ediyorum. Öğrencilerimizi de tebrik ediyorum. Projelerimizin verimli olması için göstermiş olduğunuz gayretlerden dolayı hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Sayın Valimize ve Belediyemize de bize verdikleri desteklerden dolayı teşekkür ediyorum. Saygılar sunuyorum."

 

08-08-201908-08-2019

 

Hükümet Konağı Kat 3 Merkez/Tokat - (0356) 214 10 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.