TOKAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Başarılı Sporcularımız İl Milli Eğitim Müdürümüz Levent YAZICI’yı Makamında Ziyaret Etti.

Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi´nin başarılı  sporcuları olan  milli atletlerimiz Selma İSOT ve  Sevdiye UZUN beraberlerinde Okul Müdürü Bekir KORKAT ve antrenörleri Abdullah YILMAZ ve Nuri OTCU ile beraber İl Milli Eğitim Müdürümüz Levent YAZICI’yı makamında ziyaret etti.
Başarılı Sporcularımız  İl  Milli  Eğitim Müdürümüz Levent YAZICI’yı  Makamında Ziyaret Etti.

          Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi´nin başarılı  sporcuları olan  milli atletlerimiz Selma İSOT ve  Sevdiye UZUN beraberlerinde Okul Müdürü Bekir KORKAT ve antrenörleri Abdullah YILMAZ ve Nuri OTCU ile beraber İl Milli Eğitim Müdürümüz Levent YAZICI’yı makamında ziyaret ettiler.

          Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi´nin başarılı sporcularından  olan milli atletimiz Selma İSOT, geçtiğimiz yıl Dünya Liseler Arası Atletizm Şampiyonası´nda 2000 metre engelli yarışmalarında Dünya dördüncüsü olmuş, 13 Mayıs 2017 günü Artvin’de düzenlenen dağ koşusunda ise genç kızlar kategorisinde Türkiye Şampiyonu olduğundan 10 Haziran 2017 tarihinde Bulgaristan’ın Teteven  kentinde düzenlenecek olan Dağ Koşusu Balkan Şampiyonası´nda Ülkemizi temsil ederek altın altı madalya umudumuz olacak.

          Yine Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi´nin başarılı sporcularından olan Sevdiye UZUN 13 Mayıs 2017 tarihinde Artvin’de düzenlenen Dağ Koşusu Türkiye Şampiyonası´nda yıldız kızlar kategorisinde Türkiye sekizincisi olarak, 24 Haziran 2017 tarihinde İtalya’da düzenlenecek olan Dağ Koşusu Dünya Şampiyonası´nda Ülkemizi temsil edecek.

          İl Milli Eğitim Müdürümüz Levent YAZICI, başarılı sporcularımıza ziyaretlerinden ötürü teşekkür ederek, düzenlenecek olan şampiyonada sporcularımıza başarılar diledi.

 

 01-06-2017

Hükümet Konağı Kat 3 Merkez/Tokat - (0356) 214 10 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.