TOKAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Beden Eğitimi Öğretmenleri İl Tertip Komitesi Senebaşı Toplantısı Gerçekleştirildi

Beden Eğitimi Öğretmenleri İl Tertip Komitesi Senebaşı Toplantısı Gerçekleştirildi

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl  Müdürlüğü beden eğitimi öğretmenleri il tertip komitesi senebaşı toplantısı M. Akif Ersoy Görme Engelliler konferans salonunda gerçekleştirildi.

Toplantıya Vali yardımcımız Mehmet SÜLÜN, Belediye Başkanı Av. Eyüp EROĞLU, İl Milli Eğitim Müdürümüz Levent YAZICI, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Cemil ÇAĞLAR ve  beden eğitimi öğretmenleri katıldılar.

Gerçekleştirilen toplantıda bir konuşma yapan  Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Cemil ÇAĞLAR ; ‘Her yıl geleneksel olarak yaptığımız bu toplantının hayırlara vesile olmasını diliyorum. Çağımızın en büyük hastalığı malum olduğunuz gençler arasında yalnızlıktır. Gençliğimiz teknoloji bağımlılığı üzerinde kendini yoğunlaştırmaktadır. Siz değerli öğretmenlerimizi, gençliğimizi sokaklardan, o yalnızlıktan spor salonlarına, gençlik merkezlerine çekebildiğimiz oranda bu ülkenin geleceği aydınlık olacaktır. Bu yıl okul sporlarına katılımın geçmiş yıllara oranla  daha iyi olduğunu görüyorum. Dedi.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Levent YAZICI yapmış olduğu konuşmada ; ‘ 2017 - 2018 eğitim öğretim yılımız Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğümüzle birlikte koordineli bir şekilde yürüyecektir. Bugün Değerli Belediye Başkanımız Av. Eyüp EROĞLU’da aramızda. Kıymetli arkadaşlarımızın her zaman olduğu gibi, bu yılda çalışmalarını bu yılda büyük bir özveriyle yürüteceklerini biliyorum. Bu çalışmalar esnasında da bizler İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve   Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü olarak işbirliği içerisinde sizlerin işlerini kolaylaştırmak, ilimizde eğitim gören bütün  çocuklarımızın ve gençlerimizin çok daha iyi bir şekilde sportif faaliyetlere yönlendirilmesi ve spor becerisi kazandırılarak hayata hazırlanmasında katkı sağlamaya hazırız. Valiliğimiz ve Belediye Başkanlığımızın destekleriyle spor dolu bir yıl geçsin istiyoruz. Hepinize başarılar diliyorum. Dedi.

Belediye Başkanı Av. Eyüp EROĞLU yapmış olduğu konuşmada ‘Bir ülkenin, bir milletin en önemli, potansiyeli insan kaynağıdır. İnsan olmadan hiçbirşey olmaz. Ne kadar donanımlı insanlar olursa, toplumda o denli büyür ve gelişir, geleceğe umutla bakar. Burada özellikle ifade ediyorum ki; o insan kaynağını hamur gibi yoğuran, onlara şekil veren ve ete kemiğe büründüren çok saygıdeğer öğretmenlerimizle bir  aradayız. Hepimizin yetişmesinde sizlerin emekleri çok büyük. Öğretmenlik mesleği gerçekten ulvi bir meslektir. Ben buradan yaklaşmakta olan 24 Kasım Öğretmenler gününüzü tebrik ediyorum.  Ayrıca okullarımıza spor malzemesi desteği sağlayacağını da ifade eden Belediye Başkanı Av. Eyüp EROĞLU konuşmasında  Tokat Belediyesi olarak spora bakışımız hep pozitif oldu,  sporun ve sporcunun yanında olmaya çalıştık dedi.

 

Protokol konuşmalarının ardından, değişen oyun kurallarıyla ilgili değişiklikler deden eğitimi öğretmenlerimize  aktarıldı.    

 

27-10-201727-10-201727-10-201727-10-2017

Hükümet Konağı Kat 3 Merkez/Tokat - (0356) 214 10 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.