TOKAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Beden Eğitimi ve Sporda Yeni Yaklaşımlar Kurumsal İşbirlikleri Çalıştayı Düzenlendi

Beden Eğitimi ve Sporda Yeni Yaklaşımlar Kurumsal  İşbirlikleri Çalıştayı Düzenlendi

          Okulumda Spor Müzik Halkoyunları Projesi kapsamında müdürlüğümüz ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile Beden Eğitimi ve Sporda Yeni Yaklaşımlar Kurumsal İşbirlikleri Çalıştayı Gençlik Merkezinde düzenlendi.

            Düzenlenen Çalıştaya, İl Milli Eğitim Müdürümüz Levent YAZICI, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Cemil ÇAĞLAR, Niksar İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüsamettin TURAK, Pazar İlçe Milli Eğitim Müdürü Gürsoy KIZILGÜL, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Osman SARGUT, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Murat AĞAR,  Almus İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü İsmail UYAR, Gaziosmanpaşa Üniversitesi BESYO Okutman Dr. Mustafa KAYA, Gaziosmanpaşa Üniversitesi Okutman Sebahattin KAYA,Gaziosmanpaşa Üniversitesi BESYO Öğretim Görevlisi Osman YARDIMCI ve Gaziosmanpaşa Üniversitesi BESYO Yrd. Doç. Dr. Yakup PAKTAŞ okul idarecileri, öğretmenler ve davetliler katılmışlardır.

           Beden Eğitimi ve Sporda Yeni Yaklaşımlar Kurumsal İşbirlikleri Çalıştayı İl Müdürümüz Levent YAZICI ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Cemil ÇAĞLAR ‘ın açılış konuşmaları ile başladı.

          Çalıştay kapsamında Beden Eğitimi dersinin daha verimli ve nitelikli hale gelmesi , spor ve sağlıklı yaşamın yaşantımızda  var olması ,beden eğitimi ve spor öğretmenlerinin  öğretim yöntemlerinin çeşitlendirilmesi  ve spora özgü yaklaşımların arttırılması hedeflenmektedir.

Bu anlamda çalıştay 2 oturumda ve toplamda 4 komisyon halinde çalışmalarını;

   - Beden Eğitimi ve Herkes İçin Spor

   - Beden Eğitimi ve Spor Yönetimi ile Ders Verimliliği

   - Tesisleşme ve Spor

   - Beden Eğitimi Öğretmenlerinin Hizmet İçi Eğitimi konuları ile tamamladı.

            Çalıştay sonucu ve raporlarının paylaşılması ve yaygınlaştırılması ise 28 Nisan 2017 tarihinde Gaziosmanpaşa Lisesi konferans salonunda ilimizdeki bütün Beden Eğitimi öğretmenlerinin ,okul idarecilerinin, kurumların temsilcilerinin katılımı ile moderatörlerimizin sunumu ile gerçekleşecektir.

 

30-03-201730-03-201730-03-201730-03-201730-03-201730-03-201730-03-201730-03-201730-03-2017

Hükümet Konağı Kat 3 Merkez/Tokat - (0356) 214 10 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.