TOKAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Beyaz Bayrak ve Beslenme Dostu Okul Yıllık Değerlendirme Toplantısı Düzenlendi

Beyaz Bayrak ve Beslenme Dostu Okul Yıllık Değerlendirme Toplantısı Düzenlendi

2018-2019 Eğitim Öğretim Yılında Beyaz Bayrak ve Beslenme Dostu Okullar Projeleri kapsamında yapılan çalışmaları değerlendirmek üzere 25 Haziran Salı günü saat 14:00'da Müdürlüğümüz proje toplantı salonunda Yıllık Değerlendirme Toplantısı yapıldı.

Toplantıya İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Abdulllah TAŞTAN, İşyeri Sağlık ve Güvenlik Birimi İl Koordinatörü İlhan YAYAR ve Okul Sağlığı Hizmetleri İl Sorumlusu Hasan DÖNMEZ ile İl Sağlık Müdürlüğünden; Şube Müdürü Nihat MANTAR, Çevre Sağlık Teknisyeni S. Muzaffer KILINÇ, Çevre Sağlık Teknisyeni Cengiz EDALI, Diyetisyen Alaattin TERZİ ve Ebe Diclehan GÜLERSOY katıldı.

Toplantıda 2018-2019 Eğitim Öğretim Yılında Beyaz Bayrak ve Beslenme Dostu Okullar Projeleri kapsamında yapılan çalışmalar değerlendirildi. Beyaz Bayrak ve Beslenme Dostu Okul Sertifikası olmayan okullar belirlenerek bunların projelere dahil edilmesi için yapılacak çalışmalar kararlaştırıldı. Proje dahilinde olup üç yılını dolduran okullar tespit edilerek bu okullarımızın 2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı Eylül-Ekim aylarında başvuruları alınıp Beyaz Bayrak ve Beslenme Dostu Okullar programında kalmalarının sağlanmasına karar verildi.

 

 

Hükümet Konağı Kat 3 Merkez/Tokat - (0356) 214 10 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.