TOKAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

BİLİMSEL OKURYAZARLIK ATÖLYESİ ÖDÜL TÖRENİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Valiliğimiz himayesinde İl Millî Eğitim Müdürlüğümüz tarafından yürütülen Kitap Tokat Projesi kapsamında, Bilimsel Okuryazarlık Atölyesi 2020-2021 Eğitim Öğretim Yılı Ödül ve Belge Takdim Töreni gerçekleştirildi.
BİLİMSEL OKURYAZARLIK ATÖLYESİ ÖDÜL TÖRENİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Valimiz Sayın Dr. Ozan Balcı ve İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Murat Küçükali'nin katılımıyla gerçekleştirilen törende; atölyeye katılan akademisyenlere, öğretmenlere ve öğrencilere ödülleri ve belgeleri takdim edildi.

Ödül töreninde Bilimsel Okuryazarlık Atölyesi'ne katılan akademisyenleri, öğretmenleri ve öğrencileri tebrik eden Valimiz Sayın Dr. Ozan Balcı; "Öğretmenlerimizi her zaman çok takdir ediyorum. Çünkü onlar nitelikli bilgiye sahipler. Öğretmenlerimiz her anlamda güzel işler yapıyor. Ben de buna şahitlik ediyorum. Gerçekten ilimizde de çok faydalı işlere imza atılıyor. Öğretmenlerimiz çocuklarımızın geleceğe hazırlanmasında çok önemli bir rol oynuyor. Ben bu bakımdan da kendilerini takdir ediyorum. Bugün de burada bu güzel çalışmada emeği geçen akademisyenlerimizi, öğretmenlerimizi ve öğrencilerimizi kutluyorum." dedi.

18-06-202118-06-202118-06-2021

Hükümet Konağı Kat 3 Merkez/Tokat - (0356) 214 10 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.