TOKAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

BİLSEM'LER İLE MTAL ÖĞRENCİLERİMİZ; MESLEKİ EĞİTİMDE 1000 OKUL PROJESİ KAPSAMINDA KASTAMONU'DA BULUŞACAK

BİLSEM'LER İLE MTAL ÖĞRENCİLERİMİZ; MESLEKİ EĞİTİMDE 1000 OKUL PROJESİ KAPSAMINDA KASTAMONU'DA BULUŞACAK

BİLSEM'ler ile mesleki ve teknik anadolu lisesi öğrencilerimiz; "Mesleki Eğitimde 1000 Okul Projesi" kapsamında Kastamonu Yolkanak'ta buluşacak.

Genel Müdürlüğümüz ile T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı arasında gerçekleştirilen iş birliği ile Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğümüzce "Mesleki Eğitimde 1000 Okul Projesi" kapsamında organize edilen; sosyal ve kültürel aktiviteler yoluyla BİLSEM öğrencilerimiz ile mesleki ve teknik anadolu lisesi öğrencilerimizin; akranlarıyla birlikte olarak toplumsal hayatın merkezinde aktif rol almaları, toplumsal yaşam ve bağımsız hareket becerilerini geliştirmeleri için 12 Temmuz -17 Temmuz 2021 tarihleri arasında Kastamonu Yolkonak'ta; "Düşünme, Proje ve Patent Eğitimleri"nden oluşan 1000 Okul Kampı düzenlenecek.

Kamp süresince öğrencilerimizin etkin ve verimli vakit geçirebilmelerine, sosyalleşmelerine ve gelişimlerine katkı sağlamak için atölye çalışmaları, sanatsal ve sportif faaliyetler gerçekleştirilecek ve çeşitli turnuvalar düzenlenecek olup ayrıca öğrencilerimizin tarihî ve kültürel bilincinin artırılması amacıyla Kastamonu bölgesinde yer alan tarihî ve turistik yerlere geziler düzenlenecektir.

Hükümet Konağı Kat 3 Merkez/Tokat - (0356) 214 10 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.