TOKAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

BİR GÜN DEĞİL HER GÜN FARKINDALIK

Valimiz Sayın Dr. Ozan Balcı ve Müdürümüz Sayın Murat Küçükali Bir Gün Değil Her Gün Farkındalık Projesi kapsamında Epilepsi Bilgilendirme Semineri ve Özel Çocuklara Özel Çözümler Paylaşım Toplantısında epilepsi hastası çocuklarımızın aileleri ile bir araya geldi.
BİR GÜN DEĞİL HER GÜN FARKINDALIK

Epilepsi hastası çocuklarımızın aileleriyle sohbet eden Valimiz Sayın Dr. Ozan Balcı; " Devletimizin ve milletimizin imkanları ile dezavantajlı gruplarımız için çok güzel çalışmalar yapıyoruz. Türkiye'de bir ilk olan Özel Eğitim Kampüsünü ve Sosyal Hizmetler Kampüsünü Tokat'ımıza kazandırıyoruz. Bu kampüsler engelli ailelerimizin hayatını kolaylaştıracak. Sizlerin dertlerini dert ediniyor, problemlerinizi azaltmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyuyoruz. Yalnız değilsiniz, her zaman yanınızdayız ve destekçiniziz." dedi.

Toplantıda; Nöroloji Uzmanı Dr. Merve Akcakoyunlu epilepsi konulu bilgilendirme semineri yaptı. Seminerin ardından aileler, Dr. Merve Akcakoyunlu'ya sorularını iletti.

20-01-202220-01-202220-01-2022

Hükümet Konağı Kat 3 Merkez/Tokat - (0356) 214 10 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.