TOKAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

“Bir Yazılım Masalı” Projesi Gaziosmanpaşa Üniversitesi İşbirliği Toplantısı Yapıldı

“Bir Yazılım Masalı” Projesi  Gaziosmanpaşa Üniversitesi İşbirliği Toplantısı Yapıldı

Tokat Valiliği öncülüğünde Tokat İl Milli Eğitim Müdürlüğünün yürüttüğü “Bir Yazılım Masalı Projesi" kapsamında, projenin  paydaşlarından olan Gaziosmanpaşa Üniversitesi ile Teknopark A.Ş.’de  proje sürecinde yapılacak etkinlikler ve çalışmaların kararlaştırılması için; Tokat Teknopark Yönetimi, İl Milli Eğitim Strateji Geliştirme Şube Müdürü ve Ar-Ge Proje Koordinatörleri, meslek liselerimizdeki Bilişim ve Teknolojileri Alan Şefleri, Bilgisayar Öğretmenleri, Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi Bilgisayar Mühendisliği, Eğitim Fakültesi Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Bölümü Öğretim Üyeleri ve Tokat Meslek Yüksekokulu Öğretim Görevlisi ile Tokat Teknopark´ta “Bir Yazılım Masalı” projesi için tahsis edilen eğitim salonunda toplantı yapıldı.


           Toplantıda Teknopark Genel Müdürü Doç. Dr. Ahmet FENERCİOĞLU, teknoparkların ve yazılımların önemini belirten ve Bir Yazılım Masalı Projesini destekleyen konuşmasını yaptı. İl Milli Eğitim Şube Müdürü Murat AĞAR projedeki faaliyetler ile ilgili bilgiler verdi. Proje Koordinatörü Murat URFALIOĞLU projede yapılan çalışmaların sunumunu yaptı. Devamında projenin üniversite boyutu ele alınarak istişare yapıldı.  

 

17-02-201617-02-201617-02-201617-02-2016

Hükümet Konağı Kat 3 Merkez/Tokat - (0356) 214 10 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.