TOKAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Bu Benim Eserim Projesi Bölge Finali Sonuçlandı.

Bu Benim Eserim Projesi Bölge Finali Sonuçlandı.

          Bu Benim Eserim projesinin 5 Mayıs 2015 Salı günü açılışı yapılan Samsun bölge finali sonuçlandı.

          Bu yıl 10. su düzenlenen etkinliğin kapanış törenine Samsun Vali Yardımcısı Faruk Necmi KURT, İl Milli Eğitim Müdürümüz Levent YAZICI, Samsun İl Milli Eğitim Müdür Vekili Hasan YETİK, Bölge bilim kurulu üyeleri ve diğer illerin İl Milli Eğitim Müdürlüğü yöneticileri katıldı.

          Samsun Vali Yardımcısı Faruk Necmi KURT: “Bu etkinlik her ne kadar bir yarışma olsa da dereceye giremeyen öğrenciler de bizim nazarımızda kazanmışlardır. Bu etkinliğin kaybedeni yoktur. Dereceye giremeyen öğrencilerimiz asla umutlarını kaybetmesinler. Önlerinde bu tip etkinliklerde yer alabilecekleri çok fırsatları olacaktır. Dereceye girerek Türkiye finalinde bölgemizi temsil edecek projeleri gerçekleştiren öğrencilerimize ve öğretmenlerimize de başarılar diliyorum.” diyerek dereceye giren öğrencilere ödüllerini verdi.

          İlimiz Zile Fevzi Çakmak Ortaokulu Fizik, Almus Akarçay Yatılı Bölge Ortaokulu ise Kimya alanlarında Samsun Bölge finalinde dereceye girerek Türkiye finaline gitmeye hak kazanmıştır.

 

ss

ssssssss

Hükümet Konağı Kat 3 Merkez/Tokat - (0356) 214 10 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.