TOKAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Çalışma Toplantısı Yapıldı

Çalışma Toplantısı Yapıldı

 20 Mayıs 2015 Çarşamba günü saat 07.30’da İl Milli Eğitim Müdürümüz Levent YAZICI, Şube Müdürleri Osman SARGUT, Fahri NAYMAN ve Ar-ge yetkilileri ile birlikte Tokat Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesi´nde idareci ve öğretmenler ile birlikte çalışma toplantısına katıldı.

 Okul Müdürü Hamit AKIN, İl Milli Eğitim Müdürümüz Levent YAZICI ve yönetim ekibine öğretmenleri ve kurum çalışanları adına teşekkür ettiğini ifade ederek ziyaretlerinden dolayı İl Milli Eğitim Müdürümüze kurumu adına memnuniyetlerini belirterek hoşgeldiniz dedi.

 İl Milli Eğitim Müdürümüz Levent YAZICI, Okul yönetim ekibi ve öğretmenlerimizi tek tek dinleyerek dersler, içerikleri, öğretmenlerimizin istek ve önerileri ayrıca sosyal ve sportif alanlar açısından yapılabilecek çalışmalar hakkında bilgi alışverişinde bulundu. 

  Öğretmenlerimizin ikramlarıyla içten ve samimi bir ortamda geçen sohbet ortamı, İl Milli Eğitim Müdürümüzün öğretmen ve öğrencilerimize başarılı ve iyi bir dönem sonu,  dilekleri ile sona erdi.

 

m

mm

Hükümet Konağı Kat 3 Merkez/Tokat - (0356) 214 10 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.