TOKAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Çocuk Gelişimi Bölümü ”Birliktelik Ve Nitelik Artışı”

Çocuk Gelişimi Bölümü ”Birliktelik Ve Nitelik Artışı”

İşletmelerde Beceri Eğitimi “Çocuk Gelişimi Bölümü” Birliktelik Ve Nitelik Artışı Çalıştayı 08 Ekim 2015 tarihinde Tokat Anadolu Lisesi toplantı salonundan başlayıp Evliya Çelebi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde devam etti. Çalışmanın açılış konuşmalarını İl Milli Eğitim Şube Müdürümüz Efkan KARAERKEK ve sonrasında İl Milli Eğitim Müdür Yardımcımız Mustafa ERASLAN yaptı.

Çalışma ve program akışı hakkındaki bilgilendirmeler yapıldıktan sonra katılımcılar Evliya Çelebi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde 2 gruba ayrılarak belirlenen konular üzerinde raporlarını oluşturdular. Çalışmaya Gazi Osman Paşa Üniversitesi öğretim görevlileri, okul öncesi ve ilköğretim okul müdürleri, il ve ilçelerimizden çocuk gelişimi öğretmeleri, sınıf ablaları,  öğrenciler ve veliler katıldı. Verimli geçen çalışmalar sonucu final raporları İl Milli Eğitim Müdürümüz Levent YAZICI’ nın da katıldığı rapor sunumu bölümünde tüm katılımcılarla birlikte değerlendirildi. Çalışma sonunda İl Milli Eğitim Müdürümüz Levent YAZICI raporlar doğrultusunda İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak gerekli tedbirlerin alınacağını, bakanlığa sunulması gereken raporların ivedilikle sunulacağını ve takip edileceğini bildirdi. Ayrıca çalışmaya emek veren tüm paydaşlara teşekkür ederek programı sonlandırdı.

çççççççç

Hükümet Konağı Kat 3 Merkez/Tokat - (0356) 214 10 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.