TOKAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Destekleme ve Yetiştirme Kurslarında Görevli Öğretmenlerle Paylaşım Toplantısı Yapıldı

Destekleme ve Yetiştirme Kurslarında Görevli Öğretmenlerle Paylaşım Toplantısı Yapıldı

        Liselerden mezun olan öğrencilerimize yönelik Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü tarafından Atatürk Anadolu Lisesi ve Tokat Anadolu Lisesi´nde açılan kurslarda görev alan öğretmenlerimiz ve idarecilerimize yönelik düzenlenen toplantı İl Milli Eğitim Müdürümüz Levent YAZICI başkanlığında yapıldı.

       Toplantıya İl Milli Eğitim müdürümüz Levent YAZICI, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Abdullah TAŞTAN, İl Milli Eğitim Şube Müdürleri Murat AĞAR, Şinasi PERÇİN, Fikri DEMİR, Atatürk Anadolu Lisesi ve Tokat Anadolu Lisesi´nde görevli idareciler, kurslarda görev alan öğretmenlerimiz, kurslarda görev alan rehber öğretmenlerimiz ve Halk Eğitim Merkezi idarecileri katıldı.

       Toplantının sonunda İl Milli Eğitim Müdürümüz Levent YAZICI, destekleme ve yetiştirme kursları ile ilgili her konuda, her zaman öğretmen ve idarecilerimizin yanlarında olduğunu belirterek bu zamana kadar yapılan özverili çalışmalarından dolayı tüm öğretmenlerimize ayrı teşekkür etti.

 

 

 

 

 

 

Hükümet Konağı Kat 3 Merkez/Tokat - (0356) 214 10 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.