TOKAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Dijital Devlet Uygulamaları Kursları Tamamlandı

Dijital Devlet Uygulamaları Eğitimi Belge töreni Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü konferans Salonunda gerçekleştirildi.
Dijital Devlet Uygulamaları Kursları Tamamlandı

Dijital Devlet Uygulamaları Eğitimi Belge töreni Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü konferans Salonunda gerçekleştirildi.

Törene Valimiz Sayın Cevdet CAN, Vali Yardımcısı  Mehmet SÜLÜN, İl Milli Eğitim Müdür vekilimiz Abdullah TAŞTAN, İl Planlama ve Koordinasyon Merkezi Müdürü Mehmet BOYRAZ’ın yanı sıra ilimiz protokolü ve  belge almaya hak kazanan kursiyerler katıldılar.

İl Planlama ve Koordinasyon Merkezi Müdürlüğü ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü Halk Eğitimi Merkezi ve Akşam Sanat Okulu ile işbirliği içerisinde ilimiz kurumlarında çalışan personellere yönelik Dijital Devlet Uygulamaları Eğitimi kapsamında dört farklı alanda toplam on iki adet kurs açılmış ve 40 personel başarılı olarak belge almaya hak kazanmıştır.

 Valimiz Sayın Cevdet CAN’ın Dijital Devlet Uygulamalarının önemini vurgulayarak İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yürütülen; “Bir Yazılım Masalı”na projesine değindi. 81 ilde böyle bir proje olmadığını dile getiren Valimiz Sayın  CAN, bu projenin ülke geneline yayılacağından emin olduklarını söyledi. 

 

Protokol konuşmalarının ardından 21/10/2016 – 26/05/2017 tarihleri arasında Yeşilırmak Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde öğretmenlerimiz Mahmut ATİK, Kemal ÖZLÜ ve Hüseyin ÖVER’in katkılarıyla tamamlanan kursta katkılarından dolayı İl Planlama ve Koordinasyon Merkezi Müdürlüğüne, Halk Eğitimi Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğüne ve Yeşilırmak Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürlüğü’ne teşekkürlerini ilettiler.

08-06-201708-06-201708-06-201708-06-201708-06-2017

Hükümet Konağı Kat 3 Merkez/Tokat - (0356) 214 10 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.