TOKAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ ÖĞRETMENLERİ GELİŞİM PROGRAMI (DÖGEP) TOPLANTISI YAPILDI

DÖGEP Şubat ve Mart ayı faaliyet planı kapsamında, Din Öğretimi Hizmetleri İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Abdullah TAŞTAN başkanlığında; Uluslararası Tokat Anadolu İmam Hatip Lisesi toplantı salonunda 15 Mart 2022 Salı günü Saat 14.00'da ilimizde görev yapan İmam Hatip Ortaokulu ve İmam Hatip Lisesi müdürlerimizin katılımıyla istişare toplantısı gerçekleştirildi.
DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ ÖĞRETMENLERİ GELİŞİM PROGRAMI (DÖGEP) TOPLANTISI YAPILDI

Yaptığı konuşmada  "Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmen Gelişim Programı"'nın önemine değinen Müdürümüz, "İlimizde eğitim, sosyal, kültürel, sportif ve sanatsal faaliyetlerde çok iyi bir ivme kazandık. Ulusal ve Uluslararası yarışmalarda başarılı dereceler alıyoruz. Öğrencilerimizi fiziksel, zihinsel ve ruhsal olarak yakından takip ediyoruz. Öğrencilerimizin akademik başarısının yanı sıra kendilerini sosyal, kültürel, sportif ve sanatsal alanlarda da keşfetmesi bunun ile birlikte vatanını milletini seven, gelenek ve göreneklerimize sahip çıkan, milli ve manevi duygularla donanmış bireyler olarak yetiştirilmesi en büyük temennimizdir. Öğretmenler olarak öğrencilere rol model olmalıyız. Öğrencilerimizin gelişimi için bizlerde kendimizi geliştirmeliyiz Bu sebeple, değişen dünya şartlarına uygun olarak öğretmenlerimizin mesleki bilgi ve becerilerinin geliştirmeleri bir zorunluluktur. Bu süreçte öğretmenlerimizin ihtiyaç duyduğu kurumsal destek, eğitim ve taleplerine her zaman açığız." dedi. 

Din Öğretimi Hizmetleri İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Abdullah TAŞTAN başkanlığında; Uluslararası Tokat Anadolu İmam Hatip Lisesi toplantı salonunda ilimizde görev yapan İmam Hatip Ortaokulu ve İmam Hatip Lisesi müdürlerimizin katılımıyla istişare toplantısı gerçekleştirildi.

 

04-04-202204-04-202204-04-202204-04-202204-04-2022

Hükümet Konağı Kat 3 Merkez/Tokat - (0356) 214 10 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.