TOKAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

DİN KÜLTÜRÜ ve AHLAK BİLGİSİ ÖĞRETMENLERİ KASIM AYI (DÖGEP) FAALİYETİ YAPILDI

Bakanlığımız Din Öğretimi Genel Müdürlüğü tarafından Millî Eğitim Bakanlığı 2023 Eğitim Vizyonu doğrultusunda ve Öğretmenlik Mesleği Genel Yeterlikleri çerçevesinde öğretmenlerimizin; mesleki bilgi, beceri, tutum ve değerler alanındaki gelişimlerine katkı sağlamak amacıyla DKAB Öğretmen Gelişimi Programı (DÖGEP) uygulanmaktadır.
DİN KÜLTÜRÜ ve AHLAK BİLGİSİ ÖĞRETMENLERİ KASIM AYI  (DÖGEP)  FAALİYETİ YAPILDI

Milli Eğitim Bakanlığı Din Öğretimi Genel Müdürlüğü tarafından hazırlanan Millî Eğitim Bakanlığı 2023 Eğitim Vizyonu doğrultusunda ve Öğretmenlik Mesleği Genel Yeterlikleri çerçevesinde öğretmenlerimizin; mesleki bilgi, beceri, tutum ve değerler alanındaki gelişimlerine katkı sağlamak amacıyla DKAB Öğretmen Gelişimi Programı (DÖGEP)  kasım ayı etkinliği gerçekleştirildi. Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmen Gelişimi Programı Kasım ayı faaliyeti,26/11/2020 tarihinde ssat 15.30 da Covid-19 salgını dolayısıyla online olarak gerçekleştirildi. Programa Şube Müdürümüz Mehmet Ali ADSAN, İlimiz Merkez ilçe ile Almus, Artova, Başçiftlik, Pazar, Sulusaray ve Yeşilyurt ilçelerinde bulunan temel eğitim ve ortaöğretim kurumlarında görevli tüm Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi (DKAB) öğretmenleri katıldı. Programda Gaziosmanpaşa Üniversitesi Eğitim Fakültesi Öğretim Üyesi  Dr. Yusuf SARIKAYA tarafından "Çocuk ve Genç Psikolojisi, Ergenlik Dönemi ve Sorunları, Ergenlerle Etkili İletişim, Modern Çağda Yeni Neslin Duygu, Düşünce ve Davranışlarını Anlamak " konulu konferans düzenlendi.

 

27-11-2020

Hükümet Konağı Kat 3 Merkez/Tokat - (0356) 214 10 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.