TOKAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmenleri Mesleki Çalışmaları Başladı

Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmenleri Mesleki Çalışmaları Başladı

Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmenlerimize yönelik olmak üzere 19-25 Haziran 2017 tarihleri arasında İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Levent YAZICI’nın açılışını yaptığı  mesleki çalışmaları Anadolu İmam Hatip Lisesi´nde başladı.

            19.06.2017 tarihinde başlayan  mesleki çalışmalarımızla ; eğitimin niteliğini geliştirmek ve derslerin öğretimindeki verimliliği artırmak, alan bilgisi ve öğretimi konusunda öğretmenlerimizin meslekî gelişimlerine katkı sağlamak, derslerin işlenişinde uygulanan yöntem ve teknikler, kullanılan öğretim materyalleri ile ölçme değerlendirme kriterlerinde öğretmenlerimizin bilgi ve tecrübe paylaşımında bulunmalarını sağlamak, derslerin işlenişinde karşılaşılan sorunları tespit etmek ve çözüm önerileri geliştirmek,  eğitim-öğretimde iyi örneklerin paylaşılmasını sağlamak ve özgün çalışmaları teşvik etmek, eğitim-öğretim sürecinin sistemli bir şekilde değerlendirmesini yaparak bir sonraki yıl için ön hazırlık çalışmalarına zemin hazırlamaktır.

 

 

20-06-2017

Hükümet Konağı Kat 3 Merkez/Tokat - (0356) 214 10 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.