TOKAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Din Öğretimi Mesleki Çalışmaları Müşterek Yapıldı.

Din Öğretimi Mesleki Çalışmaları Müşterek Yapıldı.

 

Anadolu imam hatip liseleri ve imam hatip ortaokullarındaki bütün branşlardaki öğretmenler ile ilköğretim ve ortaöğretim kurumlarındaki Arapça ve Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmenlerine yönelik olarak Haziran 2015 dönemine ait meslekî çalışmalar Anadolu İmam Hatip Lisesinde ve 26 Haziran Kültür Sarayı’nda yapıldı.

15-19 Haziran 2015 tarihleri arasında her ders için hazırlanan tebliğler müzakere edildi.

26 Haziran Kültür Sarayı’nda ise 22.06.2015 Pazartesi günü Eğitim Fakültesi’nden Arş.Gör. Tuğba KOCADAĞ “Eğitimin Güncel Meseleleri (Küreselleşme, Teknoloji, İnternet, Sosyal Medya” , İlahiyat Fakültesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Kubatali TOPCHUBAEV’de “Öncü Bir Eğitimci Olarak Nurettin Topçu ve Maarif Davamız” konulu seminer verdi.

23.06.2015 Salı günü ise Gaziosmanpaşa Üniversitesi Eğitim Fakültesi  Dekan Yardımcısı Doç.Dr. Nail YILDIRIM “Eğitimde Mesleki Gelişim ve Bir Eğitimcinin Başucu Kitapları” ve İlahiyat Fakültesi öğretim üyesi Yrd. Doç Dr. Ramazan DİLER’de “Türkiye’de Din Eğitimi ve İmam Hatip Liseleri  (Cumhuriyet Dönemi Din Eğitimi Tecrübesi) konulu seminer verdi.

Ayrıca Anadolu İmam Hatip Liseleri arasında yapılan yarışmalarda öğrencileri 1. olan okul müdürü ve öğretmenlerine başarı belgeleri İl Milli Eğitim Müdürümüz Levent YAZICI tarafından; Etik Haftasında “Eğitimde Etik” konulu öğretmenler arası kompozisyon yarışmasında dereceye giren öğretmenlerin ödülleri de Maarif Müfettişleri Başkanı Halis NURAL ve İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Mustafa ERARSLAN tarafından verildi.

 

 

 

            

 

ddddddd

Hükümet Konağı Kat 3 Merkez/Tokat - (0356) 214 10 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.