TOKAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Dünya Engelliler Haftası Mesajı

Dünya Engelliler Haftası Mesajı

Sevgili çocuklarımız ve değerli anne babalar, ülkemizin her ferdinin eğitimini eksiksiz şekilde yerine getirmesini sağlamak ve onları yarınlara hazırlamak için değerli meslektaşlarımızla özveri ile çalışıyoruz. Üzerinde yaşadığımız dünyada engeller hayatı yakalamaya ve yaşamaya asla engel değildir. Bizler farklılıklarımızla bir bütün olan ve yeteneklerimizle çevremizi güzelleştirenleriz. Hayatta başarıyı yakalamak ve potansiyellerimizi ortaya çıkarmak için hiçbir engel yoktur. Sevginin, saygının, azmin ve çalışmanın olduğu her yer farklılarımızla  tek vücut olur ve her engeli birlikte aşarız.

            Koronavirüs (Covid-19) salgını nedeniyle alınan tedbirler kapsamında eğitim kurumlarımız tatil edildi ve uzaktan eğitim süreci devam ediyor. Okullarımızda yaptığımız Engelliler Haftası etkinliklerini başta öğrencilerimiz ve aileleri olmak üzere öğretmenlerimiz ve okul yöneticilerimizin de desteği ile bu yıl hep birlikte evlerimizden yapacak ve sevgi ile tüm engelleri aşacağız. Bakanlığımız ve Özel Eğitim Genel Müdürlüğümüz ise ailelerimizin çocuklarımızla yaptıkları etkinliklerin video, fotoğraf  vb. görsellerini web sayfasından, sosyal medyadan, EBA'dan, 'Özelim Eğitimdeyim' mobil uygulamasından sizlerle paylaşacak.

 

            Her zaman bir bütün olmaya ve sevgiyle geleceğe koşmak dileğiyle.

 

Murat KÜÇÜKALİ

İl Milli Eğitim Müdürü

 

Hükümet Konağı Kat 3 Merkez/Tokat - (0356) 214 10 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.