TOKAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

DYK Programı ve Kurs Merkezleri Değerlendirme Toplantısı

DYK Programı ve Kurs Merkezleri Değerlendirme Toplantısı

İl Milli Eğitim Müdürümüz Murat Küçükali,İl Milli Eğitim Müdür Yardımcımız Abdullah Gürbüz,Etüt Tokat Proje Koordinatörü Osman Özden,merkez ortaokul ve lise ortaokul müdürlerinin katılımı ile öğretmenevinde"DYK Programı ve Kurs Merkezleri Değerlendirme Toplantısı" yapıldı.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Murat Küçükali Destekleme programı ve Etüt Tokat Projesi kapsamında açılan kurs merkezleri hakkında genel bir değerlendirme yaptı. Toplantıya katılan öğretmenlerin konu ile ilgili sorularını cevaplandırdı.

Kurs merkezlerinin önemine dikkat çeken Küçükali; "Öğrencilerimize kursların faydalı olup olmadığını, kurslardan memnun olup olmadıklarını sordum. Öğrenciler memnun olduklarını söylediler. Sebebini sorduğumda öncelikle özel kurslara ve dershanelere ihtiyaçlarının kalmadığını, devletimizin onlara ne kadar değer verdiğini anladıklarını söyledi" dedi.

İl Milli Eğitim Müdür Yardımcımız Abdullah Gürbüz ve Etüt Tokat Proje Koordinatörü Osman Özden'de konu ile ilgili konuşma yaparak toplantıya katılan öğretmenlerin sorularını cevaplandırdılar.

13-09-201913-09-201913-09-2019

Hükümet Konağı Kat 3 Merkez/Tokat - (0356) 214 10 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.