TOKAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

E-Twinning Çalıştayı Düzenlendi

E-Twinning Çalıştayı Düzenlendi

 

        Tokat İl Milli Eğitim Müdürlüğü Strateji Geliştirme Birimi tarafından E-Twinning Çalıştayı gerçekleşti.  Çalıştay Tokat  ili merkez ve ilçelerden 60 kişilik İngilizce öğretmeni katılımıyla Tokat Öğretmenevi  Selemen Toplantı Salonu´nda yapıldı. Toplantı ; İl Milli eğitim Müdürümüz Levent YAZICI ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü Stateji Geliştirme Birimi Şube Müdürü Murat AĞAR‘ın  açılış konuşmalarıyla başladı.

       E-twinning Çalıştayı Zile Fevzi Çakmak Ortaokulu İngilizce öğretmeni olan ve 2015 yılı Mevlana Kategorisi´nde E-Twinning Avrupa Kalite  Ödülü alan Ünsal SAPER‘in  E-twinning ana portal sunumu, E-twinning‘e kayıt olma, uygulamalı E-twinning Masaüstü Araçları Eğitimi, E–Twinning Projelerinde Ödül Süreci ,Uygulamalı Yeni Twinspace Eğitimi, Uygulamalı Proje Yazımı ve proje başvurularının yapılması ile devam etti. Çalıştay sonunda 8 ayrı öğretmen grubu ile uygulamalı proje yazımı sonucunda 8 E-Twining proje başvurusu yapıldı.

 

twinningtwinningtwinningtwinningtwinning

 

Hükümet Konağı Kat 3 Merkez/Tokat - (0356) 214 10 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.