TOKAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

EĞİTİM TOKAT DERGİMİZ 2'NCİ SAYISI İLE OKURLARINI SELAMLIYOR

Eğitim, bilim, kültür ve edebiyat dergisi Eğitim Tokat'ın 2'nci sayısı çıktı. Kültür, sanat ve edebiyat dünyasına renk katacak Eğitim Tokat Dergisi, 2'nci sayısı ile okurlarını selamlıyor.
EĞİTİM TOKAT DERGİMİZ 2'NCİ SAYISI İLE OKURLARINI SELAMLIYOR

Eğitim, bilim, sanat, kültür ve edebiyatımızın sesi olmayı amaçlayan Eğitim Tokat Dergisi, güzeli ve değeri önceleyerek 'değerli insan' inşasına katkı sunmayı hedefliyor.

Salgınla mücadelede ve uzaktan eğitim sürecinde Milli Eğitim Bakanlığımız, Valiliğimiz ve İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzün çalışmaları, öğretmen ve öğrencilerimizin özgün projeleri ve eserleri de Eğitim Tokat dergisinde yer buluyor.

2021 yılının Türkçemizin ve edebiyatımızın abide şahsiyetleri olan Yunus Emre ve Hacı Bektaş Veli'yi anma ve anlama yılı olarak seçilmesi sebebiyle Eğitim Tokat Dergisi'nin 2'nci sayısında Yunus Emre'nin insan sevgisine ve Hacı Bektaş Veli'nin öğretisine yer verildi.

Eğitim Tokat Dergisinde İstiklal Marşımızın kabulünün 100'üncü yılında Mehmet Akif Ersoy'un ve İstiklal Marşımızın derinden idrak edilmesini sağlayacak olan İstiklal Marşımız, Mehmet Akif ve Tokat adlı yazı da okuyucuyla buluşturuldu.

Eğitim Tokat Dergisi estetik zevke ulaşmış, sanata duyarlı, özgün ve özgür bakabilen, milli duyuşa sahip bir gençlik için 2'nci sayısıyla sizlerle...

Hükümet Konağı Kat 3 Merkez/Tokat - (0356) 214 10 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.