TOKAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Beratı Müdürlüğümüz Şeref Köşesine Yerleştirildi

Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Beratı  Müdürlüğümüz Şeref Köşesine Yerleştirildi

16 Kasım  2017 günü Amasya İlimizde düzenlenen 5. Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri Batı Karadeniz Ödül Töreni Amasya Belediyesi Kültür Merkezinde düzenlenmişti.  

 

 5. ‘Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri’ ödül töreninde Tokat İl Milli Eğitim Müdürlüğüne, Milli Eğitim Bakanı İsmet YILMAZ imzalı ‘Eğitim ve Öğretimde Batı Karadeniz Bölgesi Bölgesel Yenilikçilik Beratı verilmişti.

Eğitim ve Öğretimde Batı Karadeniz Bölgesi Bölgesel Yenilikçilik Beratı, Tokat Vali Yardımcısı Mehmet Suphi KÜSBECİ, İl Milli Eğitim Müdürü Levent YAZICI, İl MEM Yönetici ve personellerinin katılımı ile Müdürlükte bulunan şeref köşesine yerleştirildi.

Törende bir konuşma yapan İl Milli Eğitim  Müdürümüzü Levent YAZICI ; ‘Türkiye genelinde 186 saha ziyaretine kalan ödülden 20 tanesi Tokat İlimize aittir. Bununda değerlendirilmesi sonucunda, 20 projemiz den 13 e birincilik ödülü verildi. Bu 13 ödülümüz için 16 Kasım 2017 tarihinde Amasya ilimizde ödül töreni düzenlenmişti. 13 projeden 3’ü İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzün kurumsal olarak yürüttüğü proje idi. Bizlerde burada hep beraber bir gelenek oluşturduk. Yenilikçilik beratlarımızı hep birlikte şeref köşemize yerleştiriyoruz. Onun için hem Sayın Valimizi, hem siz çalışanlarımızı bir araya getirmeye çalıştık. Milli Eğitim Müdürlüğü genel olarak bütün camiasıyla bir ailedir.

Bundan sonraki aşama 19 Aralık 2017 Ankara finali olacaktır. İnşallah o finale de hep birlikte katılacağız. İstekli her arkadaşımızı da oraya götürmek istiyoruz. Bununla birlikte orada Tokat Tek Yürek projesi de sunulacaktır. Bu da İlimiz için bir gurur kaynağıdır. Projemizin bütün basamakları orada uygulanmış olacaktır. Ben bu çalışmaları yürüten bütün arkadaşlarıma çok teşekkür ederim. Bu hepinizin ortak enerjisidir, inşallah bu yenilikçi uygulamalar, eğitim öğretimdeki farklılıklar,ilimizin kalitesinin eğitimin kalitesini artmasına vesile olacaktır’ dedi. 

Vali Yardımcımız Mehmet Suphi KÜSBECİ yapmış olduğu konuşmada ; Altıncı yıla girdiğimiz süre içerisinde, İl milli Eğitim Müdürlüğü her zaman  Valiliğimizin gülen yüzü olmuştur. Tokat ili içerisinde diğer Müdürlükler arasında kendisini geliştiren Müdürlük olarak da ön plana çıkmıştır. Bunu yaparken de birlikte çalıştığı ekibinde çok büyük önemi var.  Liderler ekipleri ile beraber başarılı olurlar. İl Milli Eğitim Müdürümüzü ve çalışma arkadaşlarımızı tebrik ediyorum’ dedi.

Konuşmaların ardından Eğitim ve Öğretimde Batı Karadeniz Bölgesi Bölgesel Yenilikçilik Beratları Müdürlüğümüz Şeref Köşesine yerleştirildi.

 

 

 05-12-201705-12-201705-12-201705-12-2017

Hükümet Konağı Kat 3 Merkez/Tokat - (0356) 214 10 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.