TOKAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Eğitimci Yazar/Şair Osman BAŞ Öğrencilerimizle Buluştu

Okullu Okulsuz Okuyoruz Yazıyoruz projesi kapsamında Eğitimci / yazar Osman BAŞ hafta boyunca  Merkez, Pazar, Turhal ve Zile ilçelerimizde düzenlenen “Okur Yazar Buluşmaları”  etkinliklerinde 5 günde, 10 program 1500 öğrencimizle biraraya geldi.
Eğitimci Yazar/Şair Osman BAŞ Öğrencilerimizle Buluştu

Okullu Okulsuz Okuyoruz Yazıyoruz projesi kapsamında Eğitimci / yazar Osman BAŞ hafta boyunca  Merkez, Pazar, Turhal ve Zile ilçelerimizde düzenlenen “Okur Yazar Buluşmaları”  etkinliklerinde 5 günde, 10 program 1500 öğrencimizle biraraya geldi.

Eğitimci yazar/şair Osman BAŞ programın  konuğu oldu

 “Okullu Okulsuz Okuyoruz Yazıyoruz” projesi, il genelinde bütün paydaşların katkısı ve katılımı ile öğrencilerin okuma ve edebiyat sevgisine destek olmaya devam ediyor. Proje faaliyetlerinden "Okur Yazar Buluşmaları " kapsamında hafta boyunca öğrencilerimizle buluşan Eğitimci yazar-şair Osman Baş, öğrencilerle şiir tadında edebiyat söyleşisi gerçekleştirdi. Programlarda katılımcılar şair ile şiirler okuyarak edebiyat ve sanat dolu dakikalar yaşadılar.  Eğitimci yazar-şair Osman Baş öğrencilerimizle birlikte şiir okuması sonrasında öğrenciler için kitaplarını imzaladı.

 “Okullu Okulsuz, Okuyoruz Yazıyoruz” projesi “Okur Yazar Buluşmaları” ile ilgili düşüncelerini ifade eden Eğitimci yazar-şair Osman BAŞ “Projeyi hayata geçiren İl Milli Eğitim Müdürümüz Levent YAZICI başta olmak üzere il yöneticilerine, program koordinatörü Türkçe öğretmeni Keziban ÖZCAN’a, şiir tadında sohbet ettiğimiz sevgili öğrencilerimize çok teşekkür ediyorum” dedi.

 

 

 

29-12-201729-12-201729-12-201729-12-2017

Hükümet Konağı Kat 3 Merkez/Tokat - (0356) 214 10 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.