TOKAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

“Eğitimde İşbirliği Yaklaşımı” Projesi ve Yaz Okulları Etkinlikleri

“Eğitimde İşbirliği Yaklaşımı” Projesi ve Yaz Okulları Etkinlikleri

 

        “Eğitimde İşbirliği Yaklaşımı” projesi çerçevesinde bölgemiz öğretmenlerinin tanışma semineri ve Tokat Belediyesi ile İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz işbirliğinde gerçekleştirilen Yaz Okulları etkinliklerine katılan öğretmenlerimiz İl Milli Eğitim Müdürümüz Levent YAZICI’ nın katılımıyla 08 Eylül 2015 Salı günü Yeşilbağ Ortaokulunda Tokat Belediye Başkanımızın ikram ettiği kahvaltıda buluştu.

           Yaz Okullarında toplam 500 öğrenci katılmış olup etkinlikler Yeşilbağ Ortaokulu ile Karşıyaka Ortaokullarında gerçekleştirilmiştir. Kurslarda yönetici ve öğretmenler görev almıştır. 27 Temmuz 2015 – 11 Eylül 2015 tarihleri arasında devam eden Yaz Okullarında her sabah toplam 300 öğrencimize Tokat Belediyesi tarafından  kahvaltı ikram  edilmiştir.

 

           Etkinlikler başta TEOG Hazırlık Kursları olmak üzere Futbol, Voleybol, Basketbol, Masa Tenisi, Okçuluk, Model Uçak Yapımı, Satranç ve Bilgisayar Kursları gibi çok çeşitli dallarda gerçekleştirilmiştir.

 

yy

yyyyyy

Hükümet Konağı Kat 3 Merkez/Tokat - (0356) 214 10 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.