TOKAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Ekim Ayı İlçe Milli Eğitim Müdürleri Toplantısı Gerçekleştirildi

Ekim Ayı  İlçe Milli Eğitim Müdürleri Toplantısı Gerçekleştirildi

Ekim Ayı İlçe Milli Eğitim Müdürleri toplantısı, Niksar Öğretmenevi toplantı salonunda gerçekleştirildi. 

İl Milli Eğitim Müdürümüz Levent YAZICI başkanlığında yapılan toplantıda; değişen ders programlarımıza yönetsel bakış, öğrencilerimizin akademik başarılarının geliştirilmesi için yürütülen faaliyetler ve destek kurlarımız, destek odası ve kaynaştırma uygulamaları, okul rehberlik hizmetleri ve kaynaştırma, okullarımızdaki sosyal faaliyetler ile sportif ve sanat çalışmaları, yeni öğretim yılında yürütülecek projelerin birlikte değerlendirilmesi, Temel Eğitim Genel Müdürlüğü Ortaöğretim Genel Müdürlüğü, Mesleki Eğitim Genel Müdürlüğü, Din Öğretimi Genel Müdürlüğü ve Hayat Boyu Öğrenme Hizmetleri Genel Müdürlüğümüze bağlı kurumlarımızdaki standartlara ilişkin çalışmalar, öğrenci devamsızlığının izlenmesi ve çözüme ilişkin projeler konuları üzerinde duruldu.

Toplantıya İl Milli Eğitim Müdürümüz Levent YAZICI, İl Milli Eğitim Müdürlüğü yöneticileri ve İlçe Milli Eğitim Müdürleri katıldı.

 

 05-10-2017

Hükümet Konağı Kat 3 Merkez/Tokat - (0356) 214 10 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.